Newsello.pl

GIS day 2019 we Wrocławiu - szczegóły wydarzeniu

Coś dla osób zainteresowanych wszystkim co związane z geografią.
GIS day 2019 we Wrocławiu - szczegóły wydarzeniu
GIS day 2019 we Wrocławiu - szczegóły wydarzeniu

GIS day - opis

"Czas na GIS jest właśnie dziś!” to hasło tegorocznej edycji Wrocławskiego Dnia GIS. Już po raz szósty swoje siły łączą trzy koła naukowe z trzech czołowych wrocławskich uczelni: Koło Naukowe Studentów Geografii im. Juliana Czyżewskiego działające na Wydziale Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska Uniwersytetu Wrocławskiego, Koło Naukowo-Badawcze GIS działające na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej oraz Studenckie Koło Naukowe Geodetów funkcjonujące na Wydziale Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego.

Szczegóły wydarzenia

Tegoroczna edycja Wrocławskiego Dnia Systemów Informacji Geograficznej odbędzie się w dniach 12-13 listopada w Auli Jana Pawła II mieszczącym się w Centrum Dydaktyczno-Naukowym Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (ul. Grunwaldzka 24a).

GIS Day to organizowane cyklicznie forum, mające na celu zapoznanie osób w różnym wieku oraz z różnych branż z możliwościami wykorzystania systemów informacji geograficznej.

Program konferencji

Na uczestników tegorocznej edycji czekają aż dwie sesje wykładowe oraz warsztaty. Przewidziano również wiele dodatkowych atrakcji m.in. prezentacje sprzętu geodezyjnego, konkursy z nagrodami, a także słodką niespodziankę.

Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia można znaleźć na  stronie internetowej: http://www.igig.up.wroc.pl/gisday2018/ oraz na fanpage‘u na Facebooku: facebook.com/WroclawskiGISDay.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

  • Data: 12-13 listopada 2019 roku
  • Miejsce: Aula Jana Pawła II - Centrum Dydaktyczno-Naukowe Uniwersytetu Przyrodniczego, ul. Grunwaldzka 24a.

ip

fot. materiały organizatora

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

nauka języka obcego

Sposoby na skuteczną naukę języka obcego

Nauka
piątek, 19 kwietnia 2024, 10:25
Wielkimi krokami zbliżają się matura oraz sesja, podczas której uczniowie i studenci mierzą się ze zdaniem egzaminów m.in. z języka obcego. Panikujesz, że nie zdasz? Spokojnie!
25-lecie UWM Fot: Materiały organizatora/UWM

Jubileusz UWM: czekamy z niecierpliwością na 25-lecie istnienia

Nauka
wtorek, 02 kwietnia 2024, 16:39
W 2024 roku Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie obchodzi 25-lecie istnienia. Od początku roku akademickiego uczelnia celebruje zapowiedź jubileuszu, największe atrakcje zaplanowano jednak na początek czerwca.

Zobacz również