Newsello.pl

Konkursy

Czwarta edycja Konkursu Lingwistycznego „Tłumacze na start”

Znamy laureatów Konkursu Lingwistycznego „Tłumacze na start”

Konkursy
środa, 07 grudnia 2016, 13:59
Czwarta edycja konkursu dla młodych tłumaczy dobiegła końca. Zmagania zorganizowane przez Agencję Tłumaczeń i Szkołę Języków Obcych Skrivanek zakończyły się wielkim finałem, który odbył się 2. grudnia br. na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego.
ONKOGRANTY

Ruszył konkurs ONKOGRANTY

Konkursy
wtorek, 06 września 2016, 12:15
Fundacja Polska Liga Walki z Rakiem zaprasza do konkursu na dofinansowanie analiz i projektów badawczych z obszaru walki z rakiem.
Warsaw Spire

Konkurs dla architektów - zaprojektuj przestrzeń w Warsaw Spire

Konkursy
piątek, 01 lipca 2016, 12:12
25. piętro biurowca Warsaw Spire czeka na projekty młodych architektów. Tétris, jedna z pięciu największych firm w Europie, zajmujących się aranżacją wnętrz, pracami budowlanymi i wykończeniowymi, zaprasza do współtworzenia swojej nowej siedziby.
IT Challenge 2016 Finaliści Fot. Przemek Szuba

9. finał ABB IT Challenge - podsumowanie

Konkursy
wtorek, 14 czerwca 2016, 12:22
Cztery finałowe zespoły tegorocznej edycji konkursu ABB IT Challenge nie tylko pokazały świetne propozycje aplikacji o charakterze edukacyjnym, ale zaskoczyły profesjonalizmem i dojrzałością w podejściu do rozwoju i realizacji projektu.
Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

Weź udział w konkursie NZB - „ZALICZ E-LEARNING, ZGARNIJ NAGRODĘ!”

Konkursy
środa, 11 maja 2016, 13:32
Ambitnie poszukujesz dodatkowych źródeł wiedzy? Nie masz zbyt dużo czasu, aby chłonąć informacje z książek? Sprawdź szkolenia e-learningowe przygotowane przez Partnerów Nowoczesnego Zarządzania Biznesem - jednego z największych programów edukacyjnych.
ABB Mecenasem Polskiej Architektury

ABB Mecenasem Polskiej Architektury

Konkursy
wtorek, 10 maja 2016, 12:18
ABB zwiększa bezpośrednią współpracę z architektami. To odpowiedź na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku budownictwa mieszkaniowego oraz inwestycji w budynki użyteczności publicznej.
ABB IT

Ruszył II etap konkursu ABB IT Challenge

Konkursy
czwartek, 28 kwietnia 2016, 12:46
12 drużyn studenckich z całej Polski, które awansowały po I etapie, przygotowuje autorskie projekty informatyczne wspierające procesy uczenia się. To zadanie jest odpowiedzią na hasło tegorocznej edycji konkursu – „Learning – LevelUP”.