Newsello.pl

"We do IT!" – zaprogramuj swój sukces!

Już niedługo w Gdańsku, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które pomoże ci zdobyć teoretyczną i praktyczną wiedzę, dzięki której będziesz w stanie lepiej realizować własne projekty i rozkręcić własną działalność!
"We do IT!" – zaprogramuj swój sukces! [fot. materiały prasowe]
"We do IT!" – zaprogramuj swój sukces! [fot. materiały prasowe]

21 i 22 kwietnia w Gdańsku odbędzie się pierwsza edycja „We do IT”. Wydarzenia skierowanego do studentów i młodych absolwentów kierunków związanych z branżą IT

Co na Was czeka?

Wydarzenie to ma zachęcić uczestników do zakładania własnych działalności i realizowania własnych projektów. Podczas dwudniowych warsztatów, uczestnicy podzieleni na cztery zespoły, stworzą produkt, który ma szanse wejść na rynek. W tym celu otrzymają wsparcie mentorów i ekspertów pionu technicznego, finansowego, prawnego i marketingowego. Podczas gali finałowej, która odbędzie się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, drużyny zaprezentują wyniki swoich weekendowych działań, a na autorów najlepszego projektu czeka nagroda główna.

Przed nami spore wyzwanie logistyczne, gdyż warsztaty odbędą się w trzech miejscach równocześnie, w restauracji Republika, Cooltura i White Rabbit, zlokalizowanych na Starym Mieście. Oprócz tego gale otwarcia i finałowa odbędą się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym miejscu, gdzie biznes spotyka się z nauką.

– mówi Karolina Kilian, koordynator projektu.

Nasz Park to dobre miejsce dla kreatywnych ludzi. Łączymy naukę z biznesem, stymulujemy innowacyjną przedsiębiorczość, wspieramy startupy i firmy bazujące na unikalnym pomyśle. Pomagamy idei przerodzić się w rzeczywistość, być może w przyszłości uczestnicy We do IT zaparkują w naszym Parku na dłużej

– podkreśla Magdalena Strzelczyk, dyrektor GPNT.

Autorem i organizatorem wydarzenia jest fundacja Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto, której misją jest kształtowanie postaw przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, inspirowanie młodych Polaków do odważnego działania i wychodzenia z własną inicjatywą.

Jak wziąć udział?

Wydarzenie jest darmowe, jednak liczba uczestników jest ograniczona. Natomiast na galę finałową obowiązują zaproszenia, które będzie można wygrać na fanpage’u wydarzenia.

Zapisy trwają do 16 kwietnia pod adresem: http://wedoit.sfbcc.org.pl/rejestracja/

Bądź na bieżąco:

  • Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/410407839372750/
  • FanPage “We do IT”: https://www.facebook.com/We-do-IT-1757329227621678/
  • Strona internetowa: http://wedoit.sfbcc.org.pl/
  • FanPage fundacji: https://www.facebook.com/PomorskieStudenckieForumBCC/

Filmik promujący wydarzenie

Z głosem Tomasza Knapika!

Plakat Wydarzenia

fot. materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

We do IT – lista zwycięzców i relacja z wydarzenia! [fot. materiały prasowe]

We do IT – lista zwycięzców i relacja z wydarzenia!

Konkursy
środa, 02 maja 2018, 08:35
Pod koniec kwietnia miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, którego uczestnicy na własnej skórze przekonali się, co to znaczy projektować własny pomysł na biznes w świecie nowoczesnych technologii.

Zobacz również