Newsello.pl

„Florystyka na milion sposobów” – konkurs z nagrodami!

Dowiedzcie się więcej o konkursie przygotowanym przez Akademię Florystyki, dzięki któremu popiszecie się swoją pasją oraz zyskacie szansę na udział w wyjątkowym kursie!
„Florystyka na milion sposobów” – konkurs z nagrodami! [fot. materiały prasowe]
„Florystyka na milion sposobów” – konkurs z nagrodami! [fot. materiały prasowe]

Akademia Florystyki ogłasza ogólnopolski konkurs na najciekawszy artykuł! Zadaniem konkursowym jest napisanie artykułu poradnikowego lub popularnonaukowego z zakresu szeroko rozumianej florystyki. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki, a dowolność przy wyborze tematu – ogromna, dzięki czemu uczestnicy maja spore pole do popisu!

Celem konkursu jest umożliwienie zdobycia doświadczenia w tworzeniu tekstów poradnikowych i popularnonaukowych osobom zainteresowanym tematem florystyki, oraz popularyzacja ciekawych rozwiązań, pomysłów i innowacji opracowanych przez doświadczonych florystów.

Jak wziąć udział?

Konkurs jest kierowany do szerokiego grona odbiorców. Może wziąć w nim udział każdy po ukończeniu 18 roku życia i jest zainteresowany jakąkolwiek dziedziną florystyki. Zachęcamy do udziału uczniów, studentów i absolwentów szkół i studiów na kierunkach: ogrodnictwo, rolnictwo, architektura krajobrazu, leśnictwo, technika rolnicza i leśna, osoby zawodowo związane z florystyką, zainteresowane tym tematem oraz tych, którzy skończyli kursy Akademii Florystyki.

Zgłoszenia i prace konkursowe należy przesyłać do 29 maja 2018 r. wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym na adres biuro@kapitalludzki.pl

Nagrody

Na zwycięzców czekają:

  • I miejsce – bezpłatny udział w kursie florystycznym na wybranym poziomie i w dowolnym mieście oraz staż w Akademii Florystyki o wartości 1000 zł.
  • Wyróżnienia (2 osoby) – staże w Akademii Florystyki o wartości każdy po 1000 zł.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się zeszczegółowymi informacjami i regulaminem konkursu, dostępnymi na stronie internetowej Akademii Florystyki: www.akademiaflorystyki.pl. Zostaną tam też opublikowane nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

We do IT – lista zwycięzców i relacja z wydarzenia! [fot. materiały prasowe]

We do IT – lista zwycięzców i relacja z wydarzenia!

Konkursy
środa, 02 maja 2018, 08:35
Pod koniec kwietnia miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, którego uczestnicy na własnej skórze przekonali się, co to znaczy projektować własny pomysł na biznes w świecie nowoczesnych technologii.

Zobacz również