Newsello.pl

Warszawskie Mistrzostwa „Zostań Sędzią” – IV edycja już na horyzoncie!

Oprócz piłkarzy, na boisku znajdują się także sędziowie, bez których nie dało by się przeprowadzić meczu i których decyzje, niejednokrotnie budzą kontrowersje. Oto szansa, by sprawdzić swoją footballową wiedzę i przekonać się, jak to jest być sędzią!
Warszawskie Mistrzostwa „Zostań Sędzią” – IV edycja już na horyzoncie! [fot. materiały prasowe]
Warszawskie Mistrzostwa „Zostań Sędzią” – IV edycja już na horyzoncie! [fot. materiały prasowe]

W czwartek 22 marca w budynku głównym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się IV edycja Warszawskich Mistrzostw „Zostań Sędzią”. Projekt, realizowany przez członków Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania w Sporcie we współpracy z PZPN i Mazowieckim Kolegium Sędziów, jest adresowany do wszystkich pasjonatów piłki nożnej i jej zasad.

Nagrodą główną w konkursie jest możliwość obejrzenia finałowego meczu Pucharu Polski na PGE Narodowym w strefie VIP, a także spotkanie z sędziami prowadzącymi to spotkanie.

Szczegóły wydarzenia

Na czym polegać będzie konkurs? Otóż pierwszy etap to test opracowany przez Kolegium Sędziów PZPN. Uczestnik będzie musiał wykazać się wiedzą dotyczącą podejmowania decyzji w konkretnych sytuacjach boiskowych oraz znajomością bardziej teoretycznych przepisów. Najlepsi w pierwszym etapie przejdą do kolejnej fazy, w której oprócz pytań testowych pojawi się część ustna polegająca na podjęciu decyzji sędziowskiej po obejrzeniu materiału wideo. Uczestnik będzie miał zaledwie 5 sekund na odpowiedź, co pozwoli poczuć mu się jak prawdziwy sędzia. Wygrywa oczywiście osoba, która zgromadzi największą liczbę punktów w dwóch fazach konkursu. Warto podkreślić, że o poziom merytoryczny konkursu zadba PZPN, co gwarantuje wysoką jakość przeprowadzenia mistrzostw.

Niewątpliwie zaletą WMZS jest fakt, że udział w rywalizacji może wziąć każdy, kto ukończył 16 lat, a jego zasięg jest ogólnopolski. Jedynym ograniczeniem jest niedopuszczenie czynnych sędziów sportowych. Ten zapis w regulaminie jeszcze bardziej zwiększa szanse na zwycięstwo prawdziwych pasjonatów – amatorów piłki nożnej!

Jak wziąć udział?

Zapisy na konkurs rozpoczynają się już 11 marca. Więcej szczegółów na temat WMZS można znaleźć na fanpage'u projektu na Facebooku: https://www.facebook.com/WMZSedzia

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

We do IT – lista zwycięzców i relacja z wydarzenia! [fot. materiały prasowe]

We do IT – lista zwycięzców i relacja z wydarzenia!

Konkursy
środa, 02 maja 2018, 08:35
Pod koniec kwietnia miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, którego uczestnicy na własnej skórze przekonali się, co to znaczy projektować własny pomysł na biznes w świecie nowoczesnych technologii.

Zobacz również