Newsello.pl

II Ogólnopolska Konferencja Młodych Badaczy Ekosystemów Górskich i Polarnych – poznaj szczegóły!

Pasjonują cię góry i prowadzisz na ich temat badania? Oto okazja dla Ciebie, aby przedstawić swoje osiągnięcia większej grupie odbiorców, którzy podzielają Twój entuzjazm!
II Ogólnopolska Konferencja Młodych Badaczy Ekosystemów Górskich i Polarnych – poznaj szczegóły! [fot. materiały prasowe]
II Ogólnopolska Konferencja Młodych Badaczy Ekosystemów Górskich i Polarnych – poznaj szczegóły! [fot. materiały prasowe]

Czy jesteś studentem lub doktorantem, zajmującym się ekosystemami górskimi lub polarnymi i szukasz platformy do przedstawienia swoich badań oraz wymiany doświadczeń? Jeżeli tak, zarezerwuj sobie trzy pierwsze dni czerwca na konferencję odbywającą się w sercu Karkonoszy – Karpaczu.

Jak wziąć udział?

Jeśli teraz pomyślałeś: „Koło naukowe ekologów, stacja ekologiczna... A ja nie jestem ekologiem, czy to na pewno dla mnie?”, niech kres Twoim rozterkom położy zapewnienie, że interdyscyplinarność była jedną z najbardziej docenianych cech poprzedniej edycji. Nieważne, czy zajmujesz się biologią, ekologią, geologią, geografią, ochroną środowiska, czy turystyką – jeśli Twoje badania dotyczą tytułowych ekosystemów, nie zwlekaj z przygotowaniem piętnastominutowego referatu – na rejestrację masz czas do szóstego maja. Możliwy jest nocleg w samym „Storczyku”.

Na stronie WWW wydarzenia – konferencja.ekosystemy.uni.wroc.pl – znajdziesz formularz rejestracyjny i wzór abstraktu, a także informacje na temat dojazdu i kontaktu z organizatorami. Co do dodatkowych walorów konferencji, możesz liczyć na doskonałą atmosferę, możliwość integracji przy ognisku i nagrody książkowe za najlepsze referaty.

Szczegóły Wydarzenia

II Ogólnopolska Konferencja Młodych Badaczy Ekosystemów Górskich i Polarnych Odbędzie się w dniach 01-03 czerwca 2018r w Stacji Ekologicznej „Storczyk” w Karpaczu. Spotkanie przygotowywane jest przez Studenckie Koło Naukowe Ekologów Uniwersytetu Wrocławskiego.

Do zobaczenia!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również