Newsello.pl

Innowacyjność gospodarki w badaniach słuchaczy studiów podyplomowych – poznaj szczegóły wydarzenia!

Jeżeli interesujesz się zagadnieniami związanymi z nowoczesną gospodarką i ekonomią, to masz teraz wyjątkową szansę na poszerzenie swojej wiedzy dzięki poznaniu wyników badań z tej dziedziny i wykładom specjalistów.
Innowacyjność gospodarki w badaniach słuchaczy studiów podyplomowych – poznaj szczegóły wydarzenia! [fot. Komitet Organizacyjny]
Innowacyjność gospodarki w badaniach słuchaczy studiów podyplomowych – poznaj szczegóły wydarzenia! [fot. Komitet Organizacyjny]

W dniach 22-23 czerwca 2018 r. odbędzie się konferencja dydaktyczna „Innowacyjność gospodarki w badaniach słuchaczy studiów podyplomowych”. Jest to wspaniała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie i posłuchać ekspertów.

O konferencji

Jest to bezpłatne wydarzenie edukacyjne, które pozwoli poszerzyć wiedzę osób zainteresowanych innowacyjną gospodarką i wyzwaniami polityki ekonomicznej w dziedzinie wspierania nowych rozwiązań. Zostaną zaprezentowane najnowsze prace badawcze o wskazanej tematyce, przygotowane przez słuchaczy studiów podyplomowych „Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej", realizowanych z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Wydarzenie uświetnią wykłady gości specjalnych: Patrycji Wolińskiej-Bartkiewicz, Dyrektor Zarządzającej Pionem Funduszy Europejskich w Banku Gospodarstwa Krajowego (piątek, 22 czerwca), oraz dr Agnieszki Sznyk, Executive Director w Fundacji Instytut Innowacyjna Gospodarka (sobota, 23 czerwca).

Szczegóły

Dodatkowe informacje znajdują się w programie wydarzenia, który znajdziecie poniżej. Konferencja odbędzie się na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW (Długa 44/50, 00-241 Warszawa) w auli B.

Program wydarzenia

fot. Komitet Organizacyjny konferencji

fot. Komitet Organizacyjny konferencji

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również