Newsello.pl

Inżynierskie Targi Pracy – twoja szansa na wymarzoną przyszłość!

To już 25. edycja Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Warszawskiej. Zapraszamy na największe studenckie Targi Pracy, gdzie czeka na was niemal 100 wystawców i wiele okazji by polepszyć swoją pozycję na rynku pracy!
Inżynierskie Targi Pracy – twoja szansa na wymarzoną przyszłość! [fot. materiały prasowe]
Inżynierskie Targi Pracy – twoja szansa na wymarzoną przyszłość! [fot. materiały prasowe]

W dniach 13-14 marca 2018 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej studenci mają okazję uzyskać informacje z pierwszej ręki aż od 100 firm na temat wymagań stawianych przez pracodawców podczas procesów rekrutacyjnych. Dodatkowo studenci mogą uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez firmy, skonsultować swoje CV i wziąć udział w konkursach.

Wydarzenie co roku cieszy się ogromną popularnością, rok temu w Dużej Auli PW pojawiło się ponad 10 tys. uczestników, aż trudno uwierzyć, że jest ono od początku do końca organizowane przez studentów!

Targi to nie wszystko, od wielu lat organizujemy również Plebiscyt Pracodawca dla Inżyniera, podczas którego wyłonimy najbardziej atrakcyjnego pracodawcę według studentów i absolwentów. Dzięki niemu, pracodawcy mogą poznać zawodowe potrzeby nowego pokolenia inżynierów. Tysiące wypełnionych ankiet sprawiło, że jest to największe tego typu badanie w Polsce przeprowadzone przez studentów. Tegoroczne wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, po pierwszym dniu Inżynierskich Targów Pracy.

  • Zapisz się na jeden z bezpłatnych warsztatów organizowanych podczas targów: https://evenea.pl/organizator/stowarzyszenie-studentow-best-271862
  • Śledź naszego Facebooka: www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy
  • Dołącz do wydarzenia: www.facebook.com/events/284972685365705/
  • Więcej informacji znajdziesz również na stronie: www.targipracy.org.pl

Serdecznie zapraszamy!
Stowarzyszenie Studentów BEST

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

McDonald’s z nagrodami za działania na rynku pracy [fot. MJCC / McDonald’s]

McDonald’s z nagrodami za działania na rynku pracy

Praca
czwartek, 21 czerwca 2018, 09:17
Nowoczesne formy rekrutacji i dbanie o odpowiednie samopoczucie próbujących zdobyć pracę to recepta na sukces dobrego pracodawcy! Znana sieć restauracji wprowadziła zmiany, które przyniosły jej laury w wielu konkursach.

Zobacz również