Newsello.pl

„Kliwent Event” – krakowska konferencja naukowa branży HVAC&R!

Dowiedz się więcej o zapisach i wydarzeniu, na którym czekają na Ciebie specjalne warsztaty i seminaria dzięki którym zdobędziesz niezwykle cenną wiedzę i praktyczne umiejętności!
„Kliwent Event” – krakowska konferencja naukowa branży HVAC&R! [fot. materiały prasowe]
„Kliwent Event” – krakowska konferencja naukowa branży HVAC&R! [fot. materiały prasowe]

Studenckie Koło Naukowe „Kliwent”, działające na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, organizuje kolejną, V edycję konferencji „Kliwent Event”. Odbędzie się ona w dniu 5 czerwca 2018 r. na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Co na Was czeka?

Udział w konferencji „Kliwent Event” daje możliwość poszerzenia swojej wiedzy z zakresu projektowania i stosowania innowacyjnych rozwiązań w branży HVAC&R (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo).

V edycja „Kliwent Event” będzie podzielona na dwie części. W salach dydaktycznych AGH, odbywać się będą warsztaty szkoleniowe związane z projektowaniem systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych oraz chłodniczych. Część seminaryjna odbędzie się w Auli Głównej AGH w pawilonie A-0.

Jak wziąć udział?

Uczestnictwo w szkoleniach oraz seminarium jest bezpłatne. Ze względu na pojemność sal, liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona, a chęć uczestnictwa w nich wymaga wcześniejszej rejestracji. Serdecznie zapraszamy pracowników naukowych i studentów zainteresowanych tematyką konferencji.

Bieżące informacje dotyczące terminu i tematów szkoleń, jak również prelekcji można znaleźć na stronie Koła: www.kliwent.agh.edu.pl oraz fanpage’u wydarzenia: www.facebook.com/kliwentevent

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również