Newsello.pl

KOMPAS – poznaj szczegóły wydarzenia, które pomoże ci w samodoskonaleniu!

Nowoczesny rynek pracy wymaga nowych rozwiązań i zalet, jakimi potencjalny pracownik może się pochwalić. Poznajcie wydarzenie, dzięki któremu zdobędziecie profesjonalną wiedzę z zakresu m.in rozwoju osobistego i budowania własnej marki.
KOMPAS – poznaj szczegóły wydarzenia, które pomoże ci w samodoskonaleniu! [fot. materiały prasowe organizatora]
KOMPAS – poznaj szczegóły wydarzenia, które pomoże ci w samodoskonaleniu! [fot. materiały prasowe organizatora]

Jesteś w szkole średniej lub już na studiach? Interesujesz się rozwojem osobistym albo chciałbyś się w końcu nauczyć czegoś, co pomogłoby w nauce? Jeśli tak, to konferencja KOMPAS jest czymś na Ciebie! KOMPAS to wydarzenie skierowane przede wszystkim do licealistów i młodzieży z technikum jak również braci studenckiej.

O wydarzeniu

Nazwa projektu wcale nie jest przypadkowa, bowiem jest to skrót od "Konferencja o Metodach Pamięciowych i Aspektach Samodoskonalenia". Jest to wydarzenie, które łączy ze sobą środowisko studenckie, coachów, mentorów i maturzystów. Każdy uczestnik może liczyć na zdobycie profesjonalnej wiedzy na temat rozwoju, marki osobistej i nie tylko.

Inicjatywa SKN Progress “KOMPAS” zrodziła się z myślą o młodych ludziach na rynku pracy. Misją organizatorów jest pokazanie, jak ważne jest dobre nastawienie i odpowiednie przygotowanie do budowania swojej kariery i własnego wizerunku. A to wszystko w formie luźnych wykładów i pogadanek o istotnych kwestiach. Działalność koła opiera się na realizacji autorskich projektów. Część z nich to kolejne edycje dobrze znanych przedsięwzięć, inne zaś powstają w odpowiedzi na oczekiwania studentów, które mogą być spełniane dzięki ciągłemu zdobywaniu nowych kwalifikacji.

Szczegóły

  • Data: 14 listopad 2018
  • Miejsce: Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny,  ul. Rewolucji 1905r. 41, 90-214 Łódź

W razie wszelkich pytań, zapraszamy do kontaktu z tegorocznymi koordynatorami:

  • Cezary Szeląg: c.szelag@progress.org.pl, tel. 600378392
  • Michał Stępniewski: m.stepniewski@progress.org.pl, tel. 691761883

Plakat

fot. materiały prasowe organizatora

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również