Newsello.pl

Konferencja Project Management 2018 – poznajcie szczegóły XI edycji!

Zapraszamy na wydarzenie adresowane do osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu zarządzania projektami. Czekają na was warsztaty, spotkania ze specjalistami, panele dyskusyjne i wiele więcej wyjątkowych atrakcji!
Konferencja Project Management 2018 – poznajcie szczegóły XI edycji! [fot. materiały prasowe]
Konferencja Project Management 2018 – poznajcie szczegóły XI edycji! [fot. materiały prasowe]

Konferencja Project Management 2018 – skuteczne zarządzanie biznesem, to już XI edycja największej na Pomorzu konferencji o zarządzaniu projektami, organizowanej przez Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego.

O wydarzeniu

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynkowym KN Strateg zaprasza na Konferencję, która kierowana jest przede wszystkim do studentów, absolwentów uczelni ekonomicznych oraz młodych project managerów. Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje udział najlepszych specjalistów z dziedziny project managementu – dziedziny, której dobra znajomość uznana została przez Forbes za jedną z najbardziej pożądanych kompetencji na rynku pracy.

Konferencja to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chciałby zwiększyć wiedzę na temat zarządzania projektami, zarówno podstawową, jak i specjalistyczną. Jeśli zastanawiasz się jak zbudować zespół projektowy, zarządzać portfelem projektów lub czy projekt może służyć jako narzędzie realizacji strategii firmy to nie może Cię tam zabraknąć!

Co na Was czeka?

W pierwszym dniu odbędą się prelekcje oraz panel dyskusyjny, w trakcie których doświadczeni project managerowie skonfrontują teorię z praktyką, pozwalając poznać uczestnikom aspekty pracy w branżach związanych z zarządzaniem projektami.

Drugi dzień to idealna okazja do zmierzenia się z wyzwaniami podczas warsztatów oraz gier symulacyjnych przeprowadzonych przez znakomitych trenerów i coachów.

Jak wziąć udział?

Wstęp na Konferencję Project Management jest całkowicie BEZPŁATNY!

Zapisy już ruszyły!

Po szczegóły, zapraszamy na:

  • stronę internetową: www.kpm.edu.pl
  • fanpage: www.facebook.com/konferencjapm

Szczegóły wydarzenia

Konferencja Project Management 2018 – Skuteczne Zarządzanie Biznesem

  • Data wydarzenia: 29.05.2018-30.05.2018, godz. 09:00
  • Miejsce:
    • 29.05 – Hotel Scandic, ul. Podwale grodzkie 9, Gdańsk Główny;
    • 30.05 – Centrum dydaktyczno-konferencyjne, Wydział Zarządzania, Uniwersytet Gdański, ul. Piaskowa 9, Sopot.
  • Organizator: Koło Naukowe Strateg www.facebook.com/knstrateg

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również