Newsello.pl

Lidl rekrutuje! 500 nowych miejsc pracy dla szukających stabilnego zatrudnienia

"Po prostu dobra praca w lidlu!" – taki słowami wita nas najnowsza kampania rekrutacyjna Lidla. Dowiedz się więcej o ofercie znanej sieci sklepów i dołącz do zespołu!
Lidl rekrutuje! 500 nowych miejsc pracy dla szukających stabilnego zatrudnienia [fot. materiały prasowe]
Lidl rekrutuje! 500 nowych miejsc pracy dla szukających stabilnego zatrudnienia [fot. materiały prasowe]

16 kwietnia wystartowała ogólnopolska kampania rekrutacyjna "Lidl – po prostu dobra praca". Sieć poszukuje ponad 500 pracowników. Znajdą oni zatrudnienie między innymi w nowo otwieranych sklepach, sklepach sezonowych, magazynach i ponad 100 sklepach, do których prowadzone są bieżące rekrutacje.

Lidl rekrutuje

Lidl Polska zaprasza do wstąpienia w szeregi zespołu, gwarantując m.in. dobrą, stabilną pracę, atrakcyjne zarobki, wyższe od średniej płacy w branży oraz bezpłatną, prywatną opiekę medyczną.

Od marca 2018 stawki płac w Lidlu ponownie wzrosły, tym razem o 9,3% w stosunku do poziomu wynagrodzeń z roku ubiegłego. Z początkiem marca, zarobi w Lidlu sięgają od 2 800 PLN brutto do 3550 PLN brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 2 950 PLN brutto do 3750 PLN brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 150 PLN brutto do 4050 PLN brutto.

Sieć sklepów Lidl Polska liczy już ponad 600 placówek, dlatego zainteresowani pracą znajdą stabilne zatrudnienie w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Pracując w okolicy, pracownicy wykorzystają czas tak jak lubią, zamiast tracić go na dojazdy.

Lidl Polska wychodzi również z wyjątkową propozycją pracy sezonowej. Czas urlopów już za pasem, dlatego firma oferuje kandydatom możliwość pracy w sezonie letnim. Jest to niepowtarzalna okazja do zmiany otoczenia, szansa na poznanie nowych ludzi oraz zdobycie doświadczenia. Dla tych, którzy zdecydują się na letnią przygodę sieć przygotowała szereg benefitów.

Jak dołączyć do załogi Lidla?

To proste – wystarczy złożyć aplikację w dowolnym sklepie sieci lub przez oficjalną stronę internetową sieci Lidl, w zakładce "kariera" gdzie znajdziecie również szczegóły na temat innych ofert pracy.

Informacje o firmie Lidl Polska

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje około 10.000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 600.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Certyfikaty w branży IT to klucz do sukcesu pracowników i pracodawców [fot. Pixabay]

Certyfikaty w branży IT to klucz do sukcesu pracowników i pracodawców

Praca
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 12:29
Liczba specjalistów na rynku maleje, co stanowi niemały problem dla firm, które ich zatrudniają. W dzisiejszych czasach pracownicy oprócz stabilnej posady poszukują też możliwości rozwoju. Sprawdźmy, jaka w tym wszystkim jest rola certyfikatów!
Czy praca opiekunki osób starszych w Niemczech jest bardzo męcząca? [fot. Pixabay]

Czy praca opiekunki osób starszych w Niemczech jest bardzo męcząca?

Praca
wtorek, 21 sierpnia 2018, 11:03
Praca w charakterze opiekunki osób starszych niesie ze sobą wiele korzyści, które dostarczają pozytywnych uczuć satysfakcji, jednak pojawiają się sytuacje, w których należy wykazać się siłą charakteru i odpornością na stres.

Zobacz również