Newsello.pl

„Na rzecz wspólnego interesu – poznaj trzeci sektor” – konferencja na temat organizacji pozarządowych!

Przedstawiamy informację, na temat wyjątkowego, krakowskiego wydarzenia, dzięki któremu poznacie szczegóły działania tego typu inicjatyw, oraz dowiecie się, jaką rolę pełnią one w naszym Kraju.
„Na rzecz wspólnego interesu – poznaj trzeci sektor” – konferencja na temat organizacji pozarządowych!
„Na rzecz wspólnego interesu – poznaj trzeci sektor” – konferencja na temat organizacji pozarządowych!

Koło Naukowe Gospodarki i Administracji Publicznej ma zaszczyt zaprosić na Konferencję Naukową „Na rzecz wspólnego interesu – poznaj trzeci sektor”.

O wydarzeniu

Już 29 maja zagłębimy się wspólnie w tematykę organizacji pozarządowych. Będzie to niezwykła okazja, by porozmawiać z osobami działającymi w trzecim sektorze. Zastanowimy się czy należy zwiększać udział organizacji pozarządowych w realizacji zadań samorządów, jakie jest oddziaływanie trzeciego sektora na otoczenie lokalne. Nie zabraknie również rozmów o pieniądzach i władzy, czyli sposobach finansowania organizacji oraz roli lidera.

Szczegóły

Na stronie wydarzenia, pojawiać się będą informacje o zaproszonych gościach i wszelkich szczegółach związanych z wydarzeniem.

Nie czekajcie, śledźcie wydarzenie, fanpage @KNGAP i zapraszajcie swoich znajomych!

  • Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1000195580157355/
  • Fanpage Kołna Naukowego GAP: https://www.facebook.com/kngap/

Serdecznie polecamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Three Minute Thesis® – konkurs dla doktorantów! [fot. materiały prasowe organizatora]

Three Minute Thesis® – konkurs dla doktorantów!

Nauka
czwartek, 16 sierpnia 2018, 10:02
Nauka potrafi być skomplikowana, a ujęcie poważnych zagadnień w prosty sposób jest świadectwem faktycznego zrozumienia omawianego zagadnienia. Jeżeli czujesz się na siłach omówić swój doktorat w 3 minuty, to mamy coś specjalnie dla Ciebie!
Turystyka – obierz indywidualny kierunek na sukces zawodowy [fot. Pixabay]

Turystyka – obierz indywidualny kierunek na sukces zawodowy

Nauka
wtorek, 17 lipca 2018, 12:43
Jak to mówią: znajdź to co kochasz, a potem zrób tak, żeby Ci za to płacili! Jeżeli pasjonują Cię podróże i chcesz je połączyć ze swoim życiem zawodowym i dawać szczęście innym, to wystarczy odpowiednio wybrać kierunek studiów!

Zobacz również