Newsello.pl

Nadchodzą Dni Zawodu Psychologa – Kariera START!

Psychologia to rozległa dziedzina, oferująca bardzo wiele możliwości. Jeżeli to własnie w tym kierunku zamierzasz rozwijać swoją karierę, to omawiane wydarzenie jest czymś, czego po prostu nie możesz przegapić!
Nadchodzą Dni Zawodu Psychologa – Kariera START! [fot. materiały prasowe Koła Naukowego Psychologii w Biznesie]
Nadchodzą Dni Zawodu Psychologa – Kariera START! [fot. materiały prasowe Koła Naukowego Psychologii w Biznesie]

Jesteś uczniem lub absolwentem liceum i szukasz dla siebie idealnych studiów? Studiujesz psychologię i zastanawiasz się, co dalej? Chcesz wiedzieć jak założyć swój własny gabinet i mądrze poprowadzić swoją karierę? A może interesujesz się psychologią biznesu i to właśnie z tą dziedziną wiążesz swoją przyszłość? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej na jedno z tych pytań brzmi TAK, to Dni Zawodu Psychologa – Kariera START! są właśnie dla CIEBIE!

Co na Ciebie czeka?

W trakcie tego wydarzenia poznasz zawód psychologa od strony praktycznej – doświadczeni psychologowie powiedzą Ci co możesz zrobić, żeby dobrze i mądrze poprowadzić swoją karierę. Ponadto dostaniesz możliwość wzięcia udziału w ciekawych warsztatach, zapoznać się z ofertami szkoleń z dziedziny psychologii oraz wymienić doświadczenia z innymi uczestnikami wydarzenia.

Przyjdź 2 czerwca do Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego i dowiedz się, jak wygląda zawód psychologa!

Szczegóły wydarzenia

Po więcej informacji, zapraszamy na:

  • wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/216880025710905/
  • stronę internetową wydarzenia: www.dnizawodupsychologa.tk.

Nie może Cię tam zabraknąć!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Three Minute Thesis® – konkurs dla doktorantów! [fot. materiały prasowe organizatora]

Three Minute Thesis® – konkurs dla doktorantów!

Nauka
czwartek, 16 sierpnia 2018, 10:02
Nauka potrafi być skomplikowana, a ujęcie poważnych zagadnień w prosty sposób jest świadectwem faktycznego zrozumienia omawianego zagadnienia. Jeżeli czujesz się na siłach omówić swój doktorat w 3 minuty, to mamy coś specjalnie dla Ciebie!
Turystyka – obierz indywidualny kierunek na sukces zawodowy [fot. Pixabay]

Turystyka – obierz indywidualny kierunek na sukces zawodowy

Nauka
wtorek, 17 lipca 2018, 12:43
Jak to mówią: znajdź to co kochasz, a potem zrób tak, żeby Ci za to płacili! Jeżeli pasjonują Cię podróże i chcesz je połączyć ze swoim życiem zawodowym i dawać szczęście innym, to wystarczy odpowiednio wybrać kierunek studiów!

Zobacz również