Newsello.pl

Nieruchomości dla Studenta i Absolwenta – informacje o konferencji i harmonogram

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i Międzywydziałowe Koło Naukowe "Bankier" zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, które pomoże Wam zrozumieć rynek nieruchomości i mieszkaniowy.
Nieruchomości dla Studenta i Absolwenta – informacje o konferencji i harmonogram [fot. materiały prasowe]
Nieruchomości dla Studenta i Absolwenta – informacje o konferencji i harmonogram [fot. materiały prasowe]

Już 10 maja na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędzie się konferencja "Nieruchomości dla Studenta i Absolwenta". Będzie to okazja do poszerzenia wiedzy na temat rynku mieszkaniowego, a także na temat sytuacji panującej na rynku nieruchomości komercyjnych.

Podczas licznych prelekcji będzie można się dowiedzieć m.in. o tym, na co należy zwracać uwagę podpisując umowę ubezpieczeniową mieszkania, jak nabyć nieruchomość poprzez licytację komorniczą, czy o tym jak się zarządza obiektami hotelowymi.

Jest to już XI edycja corocznie odbywającego się wydarzenia, za którego organizację odpowiada Międzywydziałowe Koło Naukowe Bankier działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Na konferencję każdego roku przybywa wielu interesujących gości, a poruszane problemy dotyczą zarówno osób młodych, jak i wszystkich tych, którym nie jest obojętny rynek nieruchomości.

Harmonogram konferencji widoczny na zdjęciu powyżej. Wszystkie prelekcje odbędą się w sali 1 CKU Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również