Newsello.pl

Odkryj nowe miejsca i korzystaj z atrakcyjnych promocji w Dniu Własnego Biznesu

Już dziś wyjątkowe święto! 10 października odbędzie się światowy Dzień Własnego Biznesu – niepowtarzalna okazja, by poznać ciekawe restauracje, sklepy oraz skorzystać z atrakcyjnych rabatów i promocji. W Polsce akcję po raz drugi organizuje MAKRO Polska
Odkryj nowe miejsca i korzystaj z atrakcyjnych promocji w Dniu Własnego Biznesu
Odkryj nowe miejsca i korzystaj z atrakcyjnych promocji w Dniu Własnego Biznesu

6500 ofert specjalnych oferowanych przez 2000 różnych firm – to wszystko czeka na konsumentów w Dniu Własnego Biznesu. Wystarczy wejść na stronę dzien-wlasnego-biznesu, by zobaczyć wszystkie biorące udział w akcji restauracje, kawiarnie, sklepy i inne miejsca oraz oferowane przez nie zniżki na usługi, rabaty na zakupy, gratisy, upominki oraz wiele więcej. Promocje przygotowują zarówno przedsiębiorcy z dużych miast, jak i małych miejscowości, dlatego każdy może świętować.

Wyjątkowe oferty dla swoich klientów przygotowało także 1500 sklepów ODIDO. Przy zakupie wybranych produktów marek z portfolio Unilever otrzymają oni mleczko CIF gratis, natomiast do dowolnej Coca-Coli Zero Cukru – plakat lub naklejkę z Robertem Lewandowskim. Na klientów ODIDO czekają także produkty marki Fine Life w promocyjnych cenach.

Dzień Własnego Biznesu obchodzi jednocześnie 26 krajów na całym świecie, m.in. Niemcy, Francja, Włochy i Indie. W Polsce organizatorem tej wyjątkowej akcji jest sieć hurtowni MAKRO Polska. To jedyna w swoim rodzaju inicjatywa, która na celu ma wsparcie przedsiębiorców oraz docenienie wszystkich klientów – zarówno tych stałych, jak i nowych. Akcja pozwala konsumentom poznać ciekawe sklepy, restauracje, kawiarnie czy inne miejsca oraz nabyć produkty i usługi w atrakcyjnych cenach. W efekcie Dzień Własnego Biznesu stanowi innowacyjną formułę, łączącą korzystne rozwiązania zarówno dla przedsiębiorców, jak i konsumentów.

Więcej informacji oraz interaktywna mapa z promocjami znajduje się na stronie internetowej

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jak urządzić biuro w domu? Poradnik dla freelancera! [fot. materiały prasowe / Häfele]

Jak urządzić biuro w domu? Poradnik dla freelancera!

Inne
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 10:02
Praca z domu to nie lada wyzwanie, do którego potrzebna jest spora doza dyscypliny. Niezbędne będzie odnalezienie specjalnej przestrzeni do pracy, która umożliwi nam sprawne spełnianie swoich obowiązków.

Zobacz również