Newsello.pl

PsychoScience – Twoja szansa na zaprezentowanie swoich wyjątkowych badań!

Warszawska Konferencja Nowości Psychologicznych to dla wielu ambitnych osób początek wielkiej kariery naukowej! Różnorodność, merytoryczność i wspaniali ludzie – tego na pewno tam nie zabraknie!
PsychoScience – Twoja szansa na zaprezentowanie swoich wyjątkowych badań! [fot. materiały prasowe]
PsychoScience – Twoja szansa na zaprezentowanie swoich wyjątkowych badań! [fot. materiały prasowe]

Dla części magistrantów obrona pracy to zwieńczenie kilkunastu lat nauki i zakończenie przygody z edukacją. Dla innych to dopiero początek prawdziwych wyzwań naukowych i kariery badawczej. Warszawska Konferencja Nowości Psychologicznych PsychoScience ma pomóc tym, którzy wyniki swoich dotychczasowych badań chcieliby przedstawić szerszemu gronu i w ten sposób rozpocząć starania o otwarcie przewodu doktorskiego.

Co na Was czeka?

Spotkanie organizowane jest z inicjatywy władz Wydziału Psychologii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Koła Psychologii Eksperymentalnej i Psychofizjologii WSFiZ. Każdy student psychologii, który chciałby wziąć udział w wydarzeniu, powinien przesłać ustrukturalizowany abstrakt (250-300 słów) do 30 maja, a cały artykuł do 20 czerwca 2018 r.

Organizatorom, zależy na różnorodności prezentowanych tematów, dlatego zgłaszane prace mogą dotyczyć dowolnych zagadnień z zakresu psychologii.

Jak wziąć udział?

Koszty udziału w konferencji zależą od rodzaju uczestnictwa, ale wynoszą nie więcej niż 60 zł. Opłata obejmuje m.in. wydrukowanie publikacji pokonferencyjnej.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: www.psychoscience.vizja.pl, zapraszamy też na profil wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/209900803131461/.

Wszelkie pytania proszę przesyłać na adres: psychoscience@vizja.pl.

Do zobaczenia 30 czerwca!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również