Newsello.pl

"Real Estate Case Day" – wyjątkowa okazja na zapoznanie się z praktyką rynku nieruchomości!

Ciągłe doskonalenie i zdobywanie wiedzy charakteryzują każdego specjalistę. Skorzystaj z możliwości zdobycia bezcennej wiedzy, która może okazać się niezbędna na rynku pracy i w biznesie!
"Real Estate Case Day" – wyjątkowa okazja na zapoznanie się z praktyką rynku nieruchomości! [fot. materiały prasowe]
"Real Estate Case Day" – wyjątkowa okazja na zapoznanie się z praktyką rynku nieruchomości! [fot. materiały prasowe]

Interesują Cię transakcje na rynku komercyjnym? Chcesz się dowiedzieć jak tworzone są strategie biznesowe dla inwestorów czy też jak prowadzone są analizy potencjalnych lokacji i rynków pracy? Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać podczas Akademii Nieruchomości, czyli X edycji projektu Real Estate Case Day tworzonego przez SKN Inwestycji i Nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej.

O wydarzeniu

Jest to już X a za razem jubileuszowa edycja projektu. Tematy poruszone podczas naszych warsztatów będą dotyczyły: finansowania, inwestowania i zarządzania nieruchomościami.

Oto lista partnerów, którzy potwierdzili swój udział. Są to największe firmy w Warszawie zajmujące się rynkiem nieruchomości: Colliers, CBRE , BNP Real Estate Poland, Unibail-Rodamco, HB Reavis, JLL oraz Cushman & Wakefield

Wspaniała forma badań i nauki, jaką jest Case Study, pozwoli uczestnikom lepiej zrozumieć pracę w nieruchomościach oraz zdobyć praktyczną wiedzę prosto od najlepszych specjalistów z branży. Ponadto tematyka podczas warsztatów będzie szeroka, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Po więcej informacji o Real Estate Case Day 2018, zapraszamy na: https://www.facebook.com/RealEstateCaseDay/

Co na Was czeka?

Warsztaty odbywają się w dniach 16-18 kwietnia 2018 r. Akademia rozpocznie się 16 kwietnia spotkaniem w biurze Cushman & Wakefield. Następnie odbędzie się panel JLL w budynku C Szkoły Głównej Handlowej przy al. Niepodległości 128.

Drugiego dnia tj. 17 kwietnia uczestnicy odwiedzą partnerów wydarzenia w ich siedzibach, a BNP PARIBAS poprowadzi spotkanie w budynku C SGH.

W środę 18 kwietnia odbędą się odwiedziny w jednym z biur i SGH. Całość zakończy „Coffee talks” czyli prywatne spotkanie ze złotymi partnerami dla wybranych uczestników.

Jak wziąć udział?

Projekt skierowany jest głównie do studentów studiów licencjackich i magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studentów z innych uczelni. Nie mniej jednak, uczestnikiem może zostać każdy, kto interesuje się rynkiem nieruchomości. By wziąć udział, wymagana jest jednak rejestracja: https://realestatecaseday2018.evenea.pl

Zapisy już trwają, więc nie przegap okazji!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również