Newsello.pl

"Wystartuj" swoją karierę na wyjątkowych targach pracy!

Po raz kolejny Szkoła Główna Handlowa w Warszawie będzie miejscem, w którym będziecie mieli okazję zawalczyć o swoją przyszłość! Oto wydarzenie, na którym znajdziecie atrakcyjne oferty pracy i stażów, oraz dowiesz więcej o start-upach!
"Wystartuj" swoją karierę na wyjątkowych targach pracy! [fot. materiały prasowe]
"Wystartuj" swoją karierę na wyjątkowych targach pracy! [fot. materiały prasowe]

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach pracy start-upów „Wystartuj” w dniu 13 kwietnia 2018 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie!

O wydarzeniu

Targi pracy są organizowane przez pełnych zapału, pasjonujących się startupami studentów, a wystawiają się tylko i wyłącznie prężnie rozwijające się, nowoczesne firmy. Wydarzenie jest idealne dla każdego, kto szuka pracy lub stażu w innowacyjnym, kreatywnym środowisku.

Targi to świetna okazja nie tylko do znalezienia wymarzonej pracy lub praktyki, ale także do rozeznania się w ciekawych firmach, dowiedzenia się czegoś nowego o warszawskich startupach oraz nawiązania wartościowych kontaktów.

Poza targami planowane są spotkania networkingowe, warsztaty, case studies oraz wykłady związane z tematyką start-upową. Celem wydarzenia jest także promowanie mniejszych przedsiębiorstw i zwiększenie kultury start-upowej wśród studentów.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do obserwowania fanpage’a projektu, gdzie na bieżąco dodawane są najświeższe informacje dotyczące targów: https://www.facebook.com/WystartujSGH/

Jak wziąć udział?

Wydarzenie jest w zupełności darmowe, bez potrzeby jakiejkolwiek rejestracji. Jedyne co możemy polecić, to wydrukowanie kilku kopii swojego cv, które zapewne będziecie chcieli zostawić przy niejednym stoisku!

Zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Certyfikaty w branży IT to klucz do sukcesu pracowników i pracodawców [fot. Pixabay]

Certyfikaty w branży IT to klucz do sukcesu pracowników i pracodawców

Praca
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 12:29
Liczba specjalistów na rynku maleje, co stanowi niemały problem dla firm, które ich zatrudniają. W dzisiejszych czasach pracownicy oprócz stabilnej posady poszukują też możliwości rozwoju. Sprawdźmy, jaka w tym wszystkim jest rola certyfikatów!
Czy praca opiekunki osób starszych w Niemczech jest bardzo męcząca? [fot. Pixabay]

Czy praca opiekunki osób starszych w Niemczech jest bardzo męcząca?

Praca
wtorek, 21 sierpnia 2018, 11:03
Praca w charakterze opiekunki osób starszych niesie ze sobą wiele korzyści, które dostarczają pozytywnych uczuć satysfakcji, jednak pojawiają się sytuacje, w których należy wykazać się siłą charakteru i odpornością na stres.

Zobacz również