Newsello.pl

Youth Forum Leaders – poznaj szczegóły wydarzenia!

Mamy zaszczyt zaprosić na wyjątkowe warsztaty, dzięki którym dowiecie się więcej o zarządzaniu finansami, prowadzeniu firmy oraz byciu liderem. Tego nie można przegapić!
Youth Forum Leaders – poznaj szczegóły wydarzenia! [fot. Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach]
Youth Forum Leaders – poznaj szczegóły wydarzenia! [fot. Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach]

O wydarzeniu

Youth Forum Leaders to inicjatywa Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Skierowana jest dla młodych, przedsiębiorczych, osób do 30. roku życia – głównie studentów, absolwentów oraz przyszłych młodych przedsiębiorców – którzy posiadają zdolności przywódcze i są zainteresowani ich pogłębianiem.

Co na Was czeka?

Podczas warsztatów zostaną poruszone tematy dotyczące prowadzenia własnej działalności „ugotuj sobie biznes”, zarządzania finansami osobistymi „twarzą w twarz z finansami” oraz cech skutecznego lidera „obudź w sobie lidera”.

Warsztaty poprowadzą między innymi Mariusz Malicki, Piotr Łabno oraz Piotr Drosdzol.

Jak wziąć udział?

Całe wydarzenie odbędzie się w Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zapisać się poprzez link na stronie projektu.

Więcej informacji na:

  • https://www.facebook.com/events/171388573545774/172865206731444/?notif_t=admin_plan_mall_activity¬if_id=1528232589023831

Wydarzenie odbędzie się w 3 ostatnie soboty czerwca: 16.06, 23.06 oraz 30.06. (9:00-15:00)

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Three Minute Thesis® – konkurs dla doktorantów! [fot. materiały prasowe organizatora]

Three Minute Thesis® – konkurs dla doktorantów!

Nauka
czwartek, 16 sierpnia 2018, 10:02
Nauka potrafi być skomplikowana, a ujęcie poważnych zagadnień w prosty sposób jest świadectwem faktycznego zrozumienia omawianego zagadnienia. Jeżeli czujesz się na siłach omówić swój doktorat w 3 minuty, to mamy coś specjalnie dla Ciebie!
Turystyka – obierz indywidualny kierunek na sukces zawodowy [fot. Pixabay]

Turystyka – obierz indywidualny kierunek na sukces zawodowy

Nauka
wtorek, 17 lipca 2018, 12:43
Jak to mówią: znajdź to co kochasz, a potem zrób tak, żeby Ci za to płacili! Jeżeli pasjonują Cię podróże i chcesz je połączyć ze swoim życiem zawodowym i dawać szczęście innym, to wystarczy odpowiednio wybrać kierunek studiów!

Zobacz również