Newsello.pl

Zabezpiecz swoją przyszłość – wybierz studia na kierunku „Bezpieczeństwo wewnętrzne”

Jeśli marzysz o karierze w administracji publicznej, organizacjach cywilnych i mundurowych czy zespołach reagowania kryzysowego – w tym w Policji, Siłach Zbrojnych, Straży Granicznej czy Służbie Więziennej – dowiedz się, jak złożyć dokumenty rekrutacyjne.
Zabezpiecz swoją przyszłość – wybierz studia na kierunku „Bezpieczeństwo wewnętrzne” [fot. Pixabay]
Zabezpiecz swoją przyszłość – wybierz studia na kierunku „Bezpieczeństwo wewnętrzne” [fot. Pixabay]

Studia, które dostarczą adrenaliny, a następnie zapewnią fascynującą pracę, są w zasięgu ręki! Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii uruchomiła właśnie dodatkowy nabór na studia poświęcone bezpieczeństwu wewnętrznemu.

Misja: człowiek do zadań specjalnych

Maria Grzechynka, Kanclerz Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii i pomysłodawczyni uruchomienia nowego kierunku studiów przyznaje, że studia mają wykształcić nowe pokolenie specjalistów w zakresie bezpieczeństwa państwa.

Studenci otrzymają naprawdę sporą dawkę praktycznej wiedzy. Poznają prawo policyjne, nauczą się samoobrony i stosowania środków przymusu bezpośredniego, przeciwdziałania i zwalczania przestępczości, ochrony osób, mienia, obiektów, obszarów oraz granic, a także opanują podstawy kryminalistyki i etykę służb mundurowych – wylicza Kanclerz.

Czy to studia dla każdego?

Przedmioty prowadzone będą nie tylko w salach wykładowych. Te, dotyczące samoobrony, będą odbywać się na sali gimnastycznej, a zajęcia z wychowania fizycznego zostały ukierunkowane pod testy sprawnościowe do służb mundurowych.

Zajęcia zaplanowane dla tego kierunku studiów mają mieć charakter w pełni praktyczny. Wykłady, warsztaty i laboratoria poprowadzą specjaliści z Komendy Głównej Policji, Komendy Wojewódzkiej i Powiatowej Policji oraz laboratorium kryminalistyki. Poprzeczka zostanie postawiona wysoko – ale tylko po to, by zwiększyć szanse naszych absolwentów na sukces zawodowy po obronie dyplomu – dodaje Maria Grzechynka.

Jak aplikować?

Każdy, kto marzy o pracy w służbach mundurowych oraz w szeroko rozumianym sektorze bezpieczeństwa, może składać dokumenty rekrutacyjne w siedzibie uczelni od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00  lub w innych terminach, po uzgodnieniu telefonicznym: 33 874-20-80. Uczelnia zaprasza także do skorzystania z możliwości zorganizowania indywidualnych dni otwartych.

Kandydat w dowolnie wybranym terminie będzie mógł odwiedzić uczelnię, porozmawiać z wykładowcami, a także przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji – zaprasza Maria Grzechynka. Warto nie tylko wierzyć zapewnieniom, ale na własne oczy przekonać się, że „Bezpieczeństwo wewnętrzne” to idealne rozwiązanie, by – nomem omen – zagwarantować bezpieczeństwo swojej przyszłej kariery zawodowej.

Więcej informacji dla kandydatów: http://www.wste.edu.pl/studia/wydzial-nauk-spolecznych/1048

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również