Newsello.pl

Kariera

Ruszyła rekrutacja na praktyki letnie w Nestlé

Ruszyła rekrutacja na praktyki letnie w Nestlé

Praktyki i staże
środa, 09 marca 2016, 10:29
Jak co roku w marcu, firma Nestlé rozpoczęła rekrutację na praktyki letnie w swojej warszawskiej centrali oraz oddziałach w Kaliszu, Nowej Wsi Wrocławskiej, Rzeszowie, Namysłowie, Kargowej i Nałęczowie.
Grupa MOL

Ponad 170 etatów w 13 krajach od Grupy MOL

Praca
wtorek, 08 marca 2016, 14:54
Grupa MOL rozpoczyna nową edycję wielokrotnie nagradzanych programów Growww i Freshhh, w ramach których pozyskuje największe młode talenty do pracy w swoich spółkach.
VII edycja Dnia Nauki i Przemysłu

VII edycja Dnia Nauki i Przemysłu

Nauka
wtorek, 08 marca 2016, 10:56
Już 20 maja w Gliwicach odbędzie się VII edycja Dnia Nauki i Przemysłu! Park Naukowo-Technologiczny Technopark Gliwice oraz Miasto Gliwice zapraszają serdecznie wszystkie innowacyjne firmy oraz instytucje z regionu do uczestnictwa w Pikniku Naukowym.
Nauka języków w czołówce zajęć pozaszkolnych

Nauka języków w czołówce zajęć pozaszkolnych

Nauka
poniedziałek, 07 marca 2016, 11:23
Z danych raportu przygotowanego przez CBOS wynika, że co drugi rodzic zamierza opłacać dodatkowe zajęcia pozaszkolne swoim dzieciom. Od kilkunastu lat najwięcej płatnych zajęć pozaszkolnych w Polsce stanowiły lekcje z języków obcych.
SoftwareHut

Młodzi programiści z szansami na nagrody!

Konkursy
wtorek, 01 marca 2016, 11:34
Ruszyły zgłoszenia do konkursu „Daj Się Poznać”, skierowanego do programistów z całej Polski. Jest o co walczyć – lista nagród, które czekają na uczestników przedstawia się naprawdę interesująco.
Michał Filipkiewicz, portal Praca.pl

Rola rekomendacji w poszukiwaniu pracy

Praca
piątek, 26 lutego 2016, 08:35
W ciągu ostatnich 5 miesięcy portal Praca.pl prowadził projekt „Wynagrodzenie za polecenie” udostępniając w Internecie na ogólnopolską skalę system płatnych rekomendacji pracowników, w którym odnotowano ponad 1000 poleceń.
Virgin Mobile Academy

Sztuka biznesu i biznes dla sztuki

Konkursy
poniedziałek, 15 lutego 2016, 12:41
Czy pasja do kultury i sztuki może łączyć się z pomysłem na biznes? Oczywiście! Virgin Mobile Academy to program skierowany do kreatywnych umysłów, które wierzą, że kultura to sposób na karierę.