Newsello.pl

Nauka

Czy dziennikarstwa można się nauczyć?

Czy dziennikarstwa można się nauczyć?

Nauka
poniedziałek, 24 lipca 2017, 13:52
Wielu młodych ludzi jest zafascynowanych pracą w mediach, marząc o pracy dziennikarskiej w radiu, telewizji lub prasie. Wydaje się, że miejsc pracy nie brakuje, lecz nie każdemu udaje się osiągnąć cel.
Gap Year

Gap Year, czyli przerwa pełna korzyści

Nauka
wtorek, 17 stycznia 2017, 14:44
Gap Year, niezwykle popularny w zachodnich krajach, jest coraz chętniej praktykowany przez polskich studentów. W 2016 roku na taki wyjazd zdecydowało się ponad 40% więcej młodych Polaków niż w roku 2015.
fot. pixabay.com

Czy warto studiować pedagogikę?

Nauka
czwartek, 05 stycznia 2017, 16:49
Zainteresowanie studiami pedagogicznymi wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Co roku mnóstwo młodych osób aplikuje właśnie na pedagogikę, dzięki czemu nadal jest to jeden z najczęściej wybieranych kierunków studiów.
ScienceShip.com

ScienceShip.com - platforma łącząca naukę z biznesem!

Nauka
wtorek, 13 grudnia 2016, 14:53
Powstała nowa platforma internetowa www.ScienceShip.com, będąca pomostem pomiędzy biznesem, a nauką. Umożliwia ona zbudowanie sieci kontaktów, niezbędnej do połączenia inwestorów i naukowców.
Nauka języka obcego dla studentów

Studencie, ucz się języka rozmawiając i działając!

Nauka
wtorek, 25 października 2016, 13:23
Październik kończy się nieubłaganie, a studenci powoli przyzwyczajają się do rutyny na uczelni. Nowy rok akademicki to również dobry moment na podjęcie kroków związanych z rozwojem językowym.