Newsello.pl

Praca

Praca w Twoim telefonie

Praca w Twoim telefonie

Praca
piątek, 23 czerwca 2017, 12:09
Znalezienie dobrej pracy to nie lada wysiłek – trzeba np. pójść do urzędu albo na targi pracy i poświęcić dużo czasu oraz energii przeglądając oferty i zasięgając informacji o pracodawcy. Ale jest łatwiejszy i dużo bardziej skuteczny sposób.
Trzecia edycja Forum Dyrektorów PR i Komunkacji

III edycja Forum Dyrektorów PR i Komunkacji

Praca
piątek, 23 czerwca 2017, 11:38
Na co warto zwrócić uwagę budując strategię dialogu z odbiorcami? Na to i inne pytania odpowiadali specjaliści podczas spotkania.
E-mail marketing – jakie wyzwania czekają na specjalistów?

E-mail marketing – jakie wyzwania czekają na specjalistów?

Praca
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 15:54
Według badania przeprowadzonego przez Ascend2 i Research Partners, 45% marketerów ocenia e-mail marketing jako najbardziej skuteczny sposób pozyskiwania nowych klientów, a dla 28% z nich stanowi on trudność.
Skuteczny debiut na rynku pracy!

Skuteczny debiut na rynku pracy

Praca
poniedziałek, 05 czerwca 2017, 15:05
Pierwsza praca to pamiętne wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka, dlatego dobrze wybrać ją mądrze i u zaufanego pracodawcy. Z pomocą przychodzą renomowane agencje zatrudnienia takie, jak Work Service.
Outplacement, czyli nowy etap w naszym życiu

Outplacement, czyli nowy etap w naszym życiu

Praca
piątek, 26 maja 2017, 11:29
W momencie odejścia z wieloletniej pracy, pracownicy szukają przyczyny w swoim zachowaniu. Na przyjęcie bardziej realistycznej perspektywy oraz szansę na rozpoczęcie nowego i interesującego etapu w życiu pozwoli nam dobry program - outplacement.
Pracę tymczasową od etatu różni niewiele

Pracę tymczasową od etatu różni niewiele

Praca
wtorek, 16 maja 2017, 12:31
Umowa na podobnych zasadach jak etat – z opłaconymi świadczeniami, płatnym urlopem i zwolnieniami chorobowymi. Regularnie wypłacane pensje, które są na takim poziomie, jak u pracowników zatrudnionych w międzynarodowych firmach. Tak działa praca tymczasowa.