Newsello.pl

Dni Zero 2018 Uniwersytetu Jagiellońskiego – poznaj szczegóły wydarzenia!

Przeskok ze szkoły średniej na studia może być nieco problematyczny, dlatego też starsi studenci często przygotowują specjalne eventy, dzięki którym ich przyszli koledzy mogli bez problemu dopasować się do nowego otoczenia.
Dni zero 2018 Uniwersytetu Jagiellońskiego – poznaj szczegóły wydarzenia! [fot. materiały prasowe / Dni Zero 2018]
Dni zero 2018 Uniwersytetu Jagiellońskiego – poznaj szczegóły wydarzenia! [fot. materiały prasowe / Dni Zero 2018]

Jesteś nowo przyjętym studentem/studentką na Uniwersytecie Jagiellońskim? Chcesz poznać swój Wydział od podszewki i dowiedzieć się, jak właściwie wygląda studiowanie? Przeraża Cię system USOS (czymkolwiek on jest)? Zastanawiasz się, jak to będzie, kiedy nadejdzie początek roku akademickiego i rozpocznie się zupełnie nowy rozdział w Twoim życiu?

Jeżeli przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałeś/-aś twierdząco, to się świetnie składa, ponieważ oto nadchodzi wydarzenie specjalnie dla Ciebie, dzięki któremu dowiesz się jak wyglądają studia!

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich świeżo upieczonych studentów/studentki Uniwersytetu Jagiellońskiego, do udziału w kultowym projekcie, który przygotował Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego – oto dni Dni Zero! W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 18–23 września.

Co na Ciebie czeka?

Podczas 6 dni adaptacji, w tym 3 dni spędzonych w Krakowie i 3 dni w Poroninie, otrzymasz możliwość:

  • bliższego poznania swojego Wydziału;
  • odkrycia urokliwych zakątków Krakowa;
  • uczestnictwa w pierwszych imprezach studenckich!

W programie nie zabraknie również pierwszego wykładu, przydatnych szkoleń (m.in. z praw i obowiązków studenta czy pomocy materialnej), gry miejskiej, pakietów startowych i masy innych atrakcji.

Przede wszystkim jednak te kilka dni spędzonych razem ze wszystkimi, pozwoli nawiązać Ci piękne znajomości, który nierzadko potrafią przerodzić się w prawdziwe przyjaźnie na całe życie!

Jak wziąć udział?

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku:

  • https://www.facebook.com/events/364661004069619/

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również