Newsello.pl

"Gra o karierę" – zasiądź na tronie wielkiego sukcesu!

Już niedługo, odbędzie się wyjątkowy konkurs w klimacie "Gry o tron", który da ci szansę na zdobycie cennej wiedzy oraz wielu ciekawych nagród – w tym płatnego stażu!
"Gra o karierę" – zasiądź na tronie wielkiego sukcesu! [fot. materiały prasowe]
"Gra o karierę" – zasiądź na tronie wielkiego sukcesu! [fot. materiały prasowe]

Już 11 kwietnia 2018 studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu będą mieli szansę wystartować w bitwie o swoją karierę! Tegoroczne Targi Pracy odbędą się pod hasłem „Gra o karierę”. Na studentów czeka szereg nagród, w tym szansa na zdobycie płatnego stażu.

O wydarzeniu

Tegoroczne Targi Pracy są częścią ogólnopolskiego projektu Biur Karier pt. „Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie”. Z tej okazji, Biuro Karier UE przygotowało dla uczestników wyjątkowe wydarzenie w klimacie „Gry o Tron”! Każdy z uczestników będzie miał szansę wziąć udział w specjalnie zaprojektowanej grze. Do wygrania płatne staże u renomowanych pracodawców, a także szereg nagród rzeczowych. Co zrobić, aby wziąć udział w grze? Wystarczy na bieżąco śledzić nasz facebookowy profil, gdzie umieścimy wszystkie niezbędne informacje, przed Targami pobrać folder informacyjny i wypełnić 7 etapów gry.

Co na Was czeka?

Konkurs „Gra o karierę” został podzielony na 7 etapów, a właściwie 7 królestw, które należy odwiedzić, aby stanąć do walki o swoją karierę. Gra rozpoczyna się od prologu – dwóch wykładów przygotowujących do Targów, na których studenci dowiedzą się, jak profesjonalnie przygotować dokumenty rekrutacyjne oraz jak poradzić sobie ze stresem podczas rozmów z pracodawcami.

Odwiedzając Królewską Przystań – stoisko Biuro Karier, studenci będą mieli szansę skorzystać ze specjalnie przygotowanego testu osobowości. Po wypełnieniu testu, student otrzyma naklejkę z jedną z postaci z „Gry o Tron”, która najlepiej odpowiada jego osobowości.

Kolejnymi etapami są między innymi: Checkos – punkt konsultacji CV, Cytadela – szereg specjalistycznych prezentacji prowadzonych przez pracodawców, Date Garden – szybkie rozmowy rekrutacyjne, czy Wyspa Twarzy, czyli spotkanie z wizażystą, który podpowie jak stworzyć profesjonalny, biznesowy image. Przechodząc przez wszystkie 7 etapów gry, student otrzyma niepowtarzalną szansę wzięcia udziału w rozmowach rekrutacyjnych, zdobycia płatnego stażu lub pracy, a tym samym, wygrania bitwy o swoją karierę!

Już teraz serdecznie zapraszamy do śledzenia profilu na Facebooku:

  • https://www.facebook.com/BiuroKarierUEWroclaw/

Szczegóły wkrótce!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również

Dachser kształci młodych logistyków
Praktyki i staże
poniedziałek, 09 października 2017, 14:08

Dachser kształci młodych logistyków

Dachser, jeden z wiodących operatorów logistycznych, rozwija autorski program stażowy...
Staż w IT drogą do sukcesu
Praktyki i staże
piątek, 15 kwietnia 2016, 11:26

Staż w IT drogą do sukcesu

Wszystkie drogi prowadzą do IT? W ciągu najbliższych lat prawdopodobnie...