Newsello.pl

HR Disrupt – nadchodzi 1. edycja wydarzenia!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji, dzięki której poznacie zagadnienia i problemy z zakresu Employer Brandingu oraz dowiecie się, jakie zmiany zachodzą na dzisiejszym rynku pracy.
HR Disrupt – nadchodzi 1. edycja wydarzenia! [fot. Uniwersytet SWPS / Agencja PR Publicon]
HR Disrupt – nadchodzi 1. edycja wydarzenia! [fot. Uniwersytet SWPS / Agencja PR Publicon]

O wydarzeniu

W środę, 27 czerwca, we wrocławskiej filii Uniwersytetu SWPS odbędzie się pierwsza konferencja z cyklu  HR Disrupt – Employer Branding Insights. O unikalności wydarzenia świadczy formuła dyskusji panelowych, do których zaproszono młodych ludzi, dopiero wkraczających na rynek pracy. Ich opinie i oceny często stanowią źródło cennych informacji i inspiracji dla osób zajmujących się employer brandingiem.

Głębokie zrozumienie potrzeb klienta i umiejętność projektowania scenariuszy przyszłości dla danej branży to dziś kluczowe kompetencje wśród osób zajmujących się budowaniem marki pracodawcy. – tłumaczy Michał Ulidis, współorganizator i jeden z prelegentów konferencji. – HR Disrupt to wydarzenie, podczas którego, we współpracy z młodymi i profesjonalistami, spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, jak wygląda rynek pracy dziś, a jak będzie wyglądał w przyszłości – dodaje.

Co na Was czeka?

Konferencja HR Disrupt została podzielona na dwie części – naukową oraz profesjonalną. W pierwszej zapoznamy się z opiniami osób, które na co dzień zajmują się teorią employer brandingu oraz budowaniem strategii wizerunkowych firm. Wystąpią m.in.: Szymon Sikorski, Michał Ulidis, Karina Stasiuk-Krajewska czy Dominik Lewiński.

Na zakończenie panelu zaplanowano dyskusję pt. Rynek pracy widziany oczami młodych, w której wezmą udział studenci Uniwersytetu SWPS. Po krótkiej przerwie rozpocznie się część druga, podczas której wystąpią praktycy. W trakcie dyskusji przeanalizujemy obraz rynku pracy w Polsce i porozmawiamy o jego perspektywach, a także potencjalnych zagrożeniach.

Jak wziąć udział?

Udział w konferencji HR Disrupt jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja: https://hrdisrupt.evenea.pl/.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorem konferencji jest Uniwersytet SWPS wraz z agencją PR Publicon. Patronem merytorycznym wydarzenia jest portal branżowy hrpolska.pl, a patronem medialnym - dlaStudenta.pl i Newsello.pl.

Program konferencji

13.00-16.00 - Sesja naukowa

Wystąpią:

 • 13:00-13:20 – Prawo pracy a Employer Branding – dr Ariel Przybyłowicz, Uniwersytet Wrocławski.
 • 13:20-13:40 – Demony powszednie – obraz korporacji w kinie – prof. dr hab. Agnieszka Nieracka, Uniwersytet SWPS.
 • 13:40-14:00 – Employer branding – konteksty systemowe - dr Dominik Lewiński, Uniwersytet SWPS.
 • 14:00-14:20 – Sesja pytań do prelegentów.
 • 14:20-14:40 – Dziennikarstwo tradycyjne w służbie Employer Brandingu – mgr Tomasz Wołodźko, Uniwersytet SWPS.
 • 14:40-15.00 – Employer Branding w kontekście pokoleń – dr Michał Grala, Uniwersytet SWPS.
 • 15:00-15:20 – Jak uczyć o Employer Brandingu – dr Karina Stasiuk-Krajewska, Uniwersytet SWPS.
 • 15:20-15:40 – Sesja pytań do prelegentów.
 • 15:40-16:00 – przerwa.

16:00-20:00 – Sesja "rynkowa"

Wystąpią:

 • 16:00-16:20 – Zrozumieć człowieka. Employer branding: dobre przykłady i praktyki – Szymon Sikorski, Publicon.
 • 16:20-16:40 – Badania empiryczne jako fundament efektywnej strategii EB – Michał Ulidis, Uniwersytet SWPS, Publicon.
 • 16:40-18:00 – Rynek pracy widziany oczami młodych – dyskusja z udziałem studentów. Moderacja: Szymon Sikorski i Michał Ulidis.
 • 18:00-18:30 – przerwa.
 • 18:30-20:00 – Rynek pracy w Polsce – perspektywy i zagrożenia – dyskusja z udziałem praktyków. Moderacja: Szymon Sikorski i Michał Ulidis.

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również