Newsello.pl

Nowe biuro Ghelamco w Warsaw Spire

Firma Ghelamco Poland właśnie przeprowadziła się do swojej flagowej inwestycji. Nowe biuro dewelopera znajduje się teraz na 41. piętrze kompleksu Warsaw Spire.
Ghelamco Poland
Ghelamco Poland

Adres nowej siedziby to plac Europejski 1. Poza nowoczesnym biurem w samym centrum biznesowego city, pracownicy Ghelamco mają do dyspozycji plac Europejski ze wszystkimi jego udogodnieniami oraz niesamowity widok na panoramę miasta.

Do nowego biura w Warsaw Spire pracownicy Ghelamco przeprowadzili się z biurowca Mokotów Nova przy ul. Wołoskiej. Nowe biuro Ghelamco znajduje się na 41. piętrze Warsaw Spire – 150 metrów nad Warszawą, czyli o 36 metrów wyżej niż taras widokowy w PKiN. Widok z tej perspektywy jest niesamowity. Pracownicy mają do dyspozycji całe piętro w budynku wieżowym.

Biuro Ghelamco zaprojektowane zostało według najnowocześniejszych trendów w stylu „przyszłość” zgodnie z hasłem dewelopera „We create the future today”. Pracownicy wspólnie zdecydowali jakie pokoje do pracy, wypoczynku i relaksu powstaną w ich nowym miejscu pracy. W biurze Ghelamco znajdują się pomieszczenia zgodne z zainteresowaniami i pasjami całego zespołu: kuchnia przypominająca boisko do golfa czy sala konferencyjna inspirowana twórczością U2. W sali konferencyjnej i w innych miejscach w biurze pojawia się też znane i lubiane hasło „Kocham Warszawę”.

Dla zmotoryzowanych, deweloper przewidział miejsca w parkingu podziemnym, a przyjeżdżający do pracy rowerem mają do dyspozycji oddzielną rampę do garażu podziemnego, parkingi, szafki i prysznice dla rowerzystów oraz stację rowerów miejskich.

- Niejednokrotnie udowodniliśmy, że jesteśmy wizjonerem w swojej branży i swoimi działaniami wykraczamy poza tradycyjne ramy działalności deweloperskiej. Nasze sukcesy nie byłyby możliwe, gdyby nie zgrany, dynamiczny zespół specjalistów, którzy nie boją się wyzwań i nieustannie się rozwijać. Dlatego zawsze staramy się zapewnić naszym pracownikom najlepsze warunki pracy w nowoczesnych biurowcach, które sami realizujemy. Jesteśmy przekonani, że w nowym miejscu, pełni nowej energii wspólnie zrealizujemy kolejne spektakularne projekty – komentuje Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco CEE.

Poza starannie wykończonymi powierzchniami biurowymi certyfikowanymi BREEAM na poziomie Excellent, pracownicy Ghelamco mają do dyspozycji plac Europejski ze wszystkimi jego udogodnieniami. W otoczeniu zieleni i instalacji wodnych mogą spędzać tu przerwy lunchowe i odbywać spotkania biznesowe.

Warsaw Spire jest wynajęty na poziomie około 90%. Do najemców inwestycji należą: Adecco Poland, Benefit Systems, Bilfinger HSG Facility Management, BNP Paribas Securities Services, Calypso, Centrum Unijnych Projektów Transportowych, Compare King, Daftcode, Eleven Sports Network, Frontex, Ghelamco Poland, JLL, MasterCard, Samsung oraz The Heart Warsaw – pierwsze zlokalizowane w Polsce europejskie centrum współpracy korporacji i startupów.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Case study Olandia – jak powstaje silna, polska marka? [fot. Pitted Cherries]

Case study Olandia – jak powstaje silna, polska marka?

Inne
poniedziałek, 25 czerwca 2018, 12:27
Dobre produkty i jakość to fundament, na którym każda firma powinna realizować swój plan podboju rynku, jednak marketing to aspekt, którego w dzisiejszych czasach po prostu nie można zlekceważyć! Oto, jak poradził sobie z tym brand firmy Złoto Polskie.

Zobacz również