Newsello.pl

Targi Organizacji Pozarządowych NGO

Targi to zawsze świetna okazja by zorientować się w trendach panujących w różnych branżach i na rynku pracy. Tym razem, dzięki specjalnym spotkaniom i warsztatom na SGH, będzie można dowiedzieć się więcej o działalności organizacji pozarządowych!
Targi Organizacji Pozarządowych NGO [fot. materiały prasowe]
Targi Organizacji Pozarządowych NGO [fot. materiały prasowe]

13 marca 2018 r. odbędzie się kolejna edycja Targów Organizacji Pozarządowych NGO, które będą miały miejsce Budynku Głównym na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w godz. 10:00-16:00. Wydarzenie jest skierowane do ludzi, którzy chcą aktywnie działać społecznie. Dzięki współpracy z organizacjami jest to doskonała okazja, aby w jednym miejscu móc zapoznać się z działalnością tychże organizacji z wielu różnorodnych dziedzin. W tej edycji wystąpi ponad 20 organizacji m.in. Caritas, Fundacja dla Somalii.

Co, gdzie i jak?

Warsztaty te odbędą się na SGH gdzie na co dzień możemy być świadkami targów firm, które oferują praktyki i staże dla studentów. Ponadto uczelnia jest świetnie zlokalizowana obok stacji metra Pole Mokotowskie, do której jest bardzo prosty dojazd z każdej części Warszawy.

Dzięki organizacjom społeczeństwo pełni wiele istotnych funkcji w demokratycznym państwie prawa. Zgodnie z zasadą subsydiarności organizacje działają na rzecz obywateli, reprezentując ich interesy, broniąc różnorodnych wartości wyznawanych przez poszczególnych członków społeczeństwa i dostarczając wielu świadczeń pomagających im w codziennym życiu.

Targi to również doskonała okazja przystąpienia do organizacji w zależności od obszaru zainteresowań. Uczestnikiem może być każdy zainteresowany jednakże głównie skierowane są do studentów, którzy mogą dzięki udziałowi w nich dowiedzieć się więcej o oferowanej pracy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Wyjątkowe dni otwarte w OpsTalent! [fot. materiały prasowe]

Wyjątkowe dni otwarte w OpsTalent!

Inne
wtorek, 22 maja 2018, 15:35
Dowiedzcie się więcej o evencie, dzięki któremu zobaczycie jak wygląda praca w nowoczesnym miejscu, pełnym ambicji i pozytywnej energii! Czekają na was liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Zapraszamy!

Zobacz również