Newsello.pl

Inne

"Wilk z Wall Street"

Giełda na wielkim ekranie - filmowa lista tradera

Inne
poniedziałek, 03 października 2016, 14:15
Rynki finansowe są fascynującym miejscem. Raz na jakiś czas dzieje się tam coś tak niezwykłego, że w końcu ląduje na wielkim ekranie. Oto pięć filmów, które powinny stać się obowiązkową “lekturą” dla każdego, kto interesuje się giełdą.
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Czy potrzebne nam kolejne start-upy?

Inne
czwartek, 22 września 2016, 15:44
Moda na start upy trwa. Tę popularność warto wykorzystać, aby jeszcze mocniej wpłynąć na rozwój lokalnej przedsiębiorczości oraz zwiększenie zaangażowania społecznego.
Kiedy przepisy podatkowe są niejasne, warto wystąpić o indywidualną interpretację podatkową.

Indywidualna interpretacja podatkowa - kiedy o nią wystąpić?

Inne
wtorek, 20 września 2016, 14:09
W sytuacji wątpliwości, kiedy pojawiają się niejasności lub rozbieżności w interpretacji przepisów przez organy podatkowe, można wystąpić do Izby Skarbowej o sporządzenie indywidualnej interpretacji przepisów prawa podatkowego.
Ghelamco Poland

Nowe biuro Ghelamco w Warsaw Spire

Inne
wtorek, 13 września 2016, 15:06
Firma Ghelamco Poland właśnie przeprowadziła się do swojej flagowej inwestycji. Nowe biuro dewelopera znajduje się teraz na 41. piętrze kompleksu Warsaw Spire.
Marketing wielokanałowy

Omnichannel marketing - 4 kroki do sukcesu

Inne
poniedziałek, 12 września 2016, 13:49
Rosnąca liczba kanałów komunikacji sprawia, że indywidualna ścieżka zakupowa klienta – od pierwszego kontaktu z marką, aż do dokonania zakupu – jest obecnie bardziej rozproszona niż kiedykolwiek wcześniej.
Proces tłumaczenia

Jak wygląda praca nad tłumaczeniem?

Inne
poniedziałek, 05 września 2016, 15:08
Aby współpraca z agencją tłumaczeń przebiegała efektywnie i satysfakcjonująco, należy przede wszystkim wiedzieć jak przebiega cały proces przekładu. Pozwoli to uniknąć komplikacji w przyszłości oraz zaoszczędzić cenny dla projektu czas.
Efekt ROPO w retargetingu

Wpływ reklamy online na zachowania kupujących offline

Inne
czwartek, 01 września 2016, 14:43
Wielu marketerów przekonało się już, że reklama internetowa przynosi wysoki zwrot z inwestycji. Warto jednak zadać sobie pytanie, jaki ma wpływ na zachowania potencjalnych klientów również poza siecią?