Newsello.pl

Inne

Projektowanie biura – wartość aranżacji przestrzeni w firmach

Projektowanie biura – wartość aranżacji przestrzeni w firmach

Inne
poniedziałek, 18 lipca 2016, 13:35
Znaczna większość pracowników centrów usług biznesowych deklaruje, że chciałoby przed podpisaniem umowy zobaczyć swoje przyszłe miejsce pracy. Nic w tym dziwnego. Wygląd miejsca pracy od dawna nie służy jedynie celom estetycznym.
Wybór Coacha - czym się kierować przy podjęciu decyzji?

Wybór Coacha - czym się kierować przy podjęciu decyzji?

Inne
czwartek, 23 czerwca 2016, 14:44
Znalezienie odpowiedniej osoby do współpracy jest niezwykle trudne i czasochłonne. Przede wszystkim należy zwracać uwagę na umiejętności i kompetencje Coacha, w drugiej kolejności na jego prestiż.
Rynek coachingu w Polsce

Rynek coachingu w Polsce

Inne
wtorek, 31 maja 2016, 14:30
Coaching to zjawisko w naszym kraju wciąż nowe i dla wielu nieznane. O ile na całym świecie mamy ponad 60 tysięcy osób wykonujących ten zawód, o tyle w Polsce jest to wciąż stosunkowo niewielka liczba.
Biblioteka Raczyńskich

Strefy relaksu nie tylko w biurach

Inne
środa, 04 maja 2016, 14:22
Firmy komercyjne od lat dbają o to, aby ich siedziby były ergonomicznymi, atrakcyjnymi przestrzeniami. Wiedzą, że taka inwestycja się zwróci, np. w formie lepszej produktywności zespołu. Co jednak z przestrzeniami publicznymi?
Tłumaczenia finansowe

Zawiłości tłumaczeń finansowych

Inne
poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 13:39
Tłumaczenia finansowe to jeden z najtrudniejszych rodzajów tłumaczeń. Chodzi zarówno o poufność informacji, jak i o ponadprzeciętną dokładność, którą musi cechować się tłumacz. Niezwykle istotna jest też znajomość terminologii branżowej.