Newsello.pl

Inne

Docenienie pracowników działa na korzyść firmy

Docenianie pracowników działa na korzyść firmy

Inne
piątek, 12 sierpnia 2016, 11:51
Menedżerowie mają tendencję do przekazywania swoim podwładnym negatywnych informacji zwrotnych. Jednak wzmocnienia negatywne bardzo rzadko prowadzą do pozytywnych rezultatów. Zazwyczaj lepsze efekty przynosi docenianie pracowników.
Kurs kreacji i stylizacji wnętrz

Kurs kreacji i stylizacji wnętrz w Warszawie - zapisy

Inne
wtorek, 09 sierpnia 2016, 13:36
Trwają zapisy na kurs kreacji-stylizacji wnętrz, który rozpocznie się 10 września 2016 r. w Warszawie. Zajęcia będą odbywały się w trakcie weekendów we wrześniu i październiku.
Biuro GFT Polska

Kreatywne przestrzenie coraz popularniejsze w miejscach pracy

Inne
środa, 03 sierpnia 2016, 14:12
Wiele firm zaczęło wzorować się na kolorowych biurach Google czy miejscach odpoczynku dla pracowników Facebooka. Okazuje się, że sprawdzone wśród kreatywnych rozwiązania, coraz częściej pojawiają się w przestrzeniach biurowych.
Rene Kulka

Sztuczna inteligencja przyszłością email marketingu

Inne
piątek, 29 lipca 2016, 12:06
Jak na otrzymane emaile zareagują poszczególni odbiorcy? Jak efektywnie unikać folderu SPAM? Jaki powinien być kolejny, najbardziej optymalny krok, który powinniśmy podjąć?
Projektowanie biura – wartość aranżacji przestrzeni w firmach

Projektowanie biura – wartość aranżacji przestrzeni w firmach

Inne
poniedziałek, 18 lipca 2016, 13:35
Znaczna większość pracowników centrów usług biznesowych deklaruje, że chciałoby przed podpisaniem umowy zobaczyć swoje przyszłe miejsce pracy. Nic w tym dziwnego. Wygląd miejsca pracy od dawna nie służy jedynie celom estetycznym.
Wybór Coacha - czym się kierować przy podjęciu decyzji?

Wybór Coacha - czym się kierować przy podjęciu decyzji?

Inne
czwartek, 23 czerwca 2016, 14:44
Znalezienie odpowiedniej osoby do współpracy jest niezwykle trudne i czasochłonne. Przede wszystkim należy zwracać uwagę na umiejętności i kompetencje Coacha, w drugiej kolejności na jego prestiż.