Newsello.pl

Szukasz pracy w Finansach? Speed up!

Korporacja DSV znacznie powiększy zespoły finansowe w ramach Shared Service Center w Warszawie. Trwają zapisy na event „Speed up your career”, który odbędzie się 17 stycznia w warszawskiej siedzibie DSV ISSC.
Szukasz pracy w Finansach? Speed up!
Szukasz pracy w Finansach? Speed up!

Eventy typu „speed recruiting” będą zapewne na polskim rynku pracy coraz bardziej popularne. Potrzeby rekrutacyjne firm rosną, między innymi w związku z rozwojem biznesu, a zespoły HR szukają niestandardowych form dotarcia do Kandydów i sposobów na szybkie zatrudnienie nowych osób. Powstało HR-owe nawiązanie do tzw. „speed dating”. Celem jest szybkie dopasowanie Kandydatów do stanowisk i pracy, które polubią.

DSV w ciągu ostatnich 12 miesięcy zatrudniło 350 osób. Rozwój spółki DSV ISSC będzie jednak jeszcze bardziej dynamiczny. W najbliższym tygodniach, w związku z nowymi projektami i procesami, firma znacznie powiększy wybrane zespoły. Pracę znajdą osoby dobrze znające język angielski, które mają pierwsze doświadczenie zawodowe w finansach lub księgowości (minimum staż lub praktyki).

Zaproszenie kilku lub kilkunastu kandydatów do firmy ma wiele plusów. W ciągu jednego dnia (zwykle jest to kilka godzin) kandydaci poznają firmę, spotykają się z Rekruterami i Przełożonymi, wykonują niezbędne zadania i odbywają krótką rozmowę rekrutacyjną. Innymi słowy – przechodzą wszystkie najważniejsze etapy rekrutacji w zaledwie kilka godzin.

Dzięki udziałowi w „Speed up your career”, Kandydaci nie tylko zaoszczędzą czas, ale też lepiej poznają firmę dzięki prezentacjom i zorientują się jaki jest „klimat” w naszych zespołach. – opowiada Patrycja Boczkowska, HR Specialist – Będzie moment na wspólny lunch i kawę, dopytanie o wszystkie szczegóły, „rozejrzenie się” po biurze.

Sprawnie przeprowadzony proces i szybkie udzielenie informacji zwrotnej, to ważne aspekty rekrutacji dla wszystkich Kandydatów. Niektórzy jednak czują się niepewnie w tego typu nowych sytuacjach, a skojarzenie z terminem „speed dating” nie zawsze budzi wspomnienia o spektakularnych sukcesach. Dla sceptyków pozostaje tradycyjna forma rekrutacji albo podjęcie próby, aby jednak nastawić się pozytywnie i zdobyć nowe, ciekawe doświadczenie. Takie podejście to zapewne jeden z wyznaczników sukcesu.

Na wszystkich spotkaniach dbamy o komfort i dobre samopoczucie uczestników. Efektywnie, ale i miło spędzony czas, to nasz plan na 17 stycznia – podkreśla Patrycja Boczkowska.

DSV ISSC po raz pierwszy organizuje event o charakterze „speed recruiting”. – Wydarzenie jest zaplanowane tak, aby ułatwić nam szybką rekrutację, a Kandydatom szybkie znalezienie nowej, dobrej pracy – podsumowuje Maria Zemła, Recruitment Team Leader – Jesteśmy też otwarci na feedback, jak udoskonalić nasz event  i wypracować jego idealną formułę na kolejne edycje.

Jak aplikować do DSV ISSC?
Odpowiedz na ogłoszenie – aplikuj.
Możesz też przesłać CV na adres: rekrutacja@pl.dsv.com

Chcesz wziąć udział w evencie?
Wystarczy zaznaczyć tę opcję w formularzu rekrutacyjnym lub dopisać „speed up” w tytule maila.

DSV jest jedną z wiodących na świecie firm z branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka).
Dowiedz się więcej oficjalnej stronie DSV – Global Transport and Logistics, oraz serwisach LinkedIn i Facebook.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Certyfikaty w branży IT to klucz do sukcesu pracowników i pracodawców [fot. Pixabay]

Certyfikaty w branży IT to klucz do sukcesu pracowników i pracodawców

Praca
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 12:29
Liczba specjalistów na rynku maleje, co stanowi niemały problem dla firm, które ich zatrudniają. W dzisiejszych czasach pracownicy oprócz stabilnej posady poszukują też możliwości rozwoju. Sprawdźmy, jaka w tym wszystkim jest rola certyfikatów!
Czy praca opiekunki osób starszych w Niemczech jest bardzo męcząca? [fot. Pixabay]

Czy praca opiekunki osób starszych w Niemczech jest bardzo męcząca?

Praca
wtorek, 21 sierpnia 2018, 11:03
Praca w charakterze opiekunki osób starszych niesie ze sobą wiele korzyści, które dostarczają pozytywnych uczuć satysfakcji, jednak pojawiają się sytuacje, w których należy wykazać się siłą charakteru i odpornością na stres.

Zobacz również