Newsello.pl

Trójmiejskie Targi Pracy – majowa szansa by znaleźć wymarzoną pracę!

Proces rekrutacji jest zazwyczaj żmudny i czasochłonny. Jeżeli chcemy nieco przyspieszyć ten proces i dodatkowo zapoznać się bezpośrednio z działalnością firmy, to targi pracy są idealnym rozwiązaniem!
Trójmiejskie Targi Pracy – majowa szansa by znaleźć wymarzoną pracę! [fot. materiały prasowe]
Trójmiejskie Targi Pracy – majowa szansa by znaleźć wymarzoną pracę! [fot. materiały prasowe]

Trójmiejskie Targi Pracy to jedne z najlepiej zorganizowanych targów w Polsce. Wydarzenie odbędzie się na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki  Politechniki Gdańskiej w dniach 7-8 maja 2018 r. Wystawcy jednogłośnie potwierdzają, że z przyjemnością biorą udział w targach, ze względu na dużą liczbę odwiedzających i charakter przedsięwzięcia. W tym roku można spodziewać się blisko 80 wystawców zarówno z kraju i ze świata.

Dlaczego warto iść na Targi?

Tylko na targach pracy, każdy odwiedzający może bezpośrednio złożyć CV u pracodawcy, jak i porozmawiać z jego przedstawicielami. Na co dzień proces rekrutacyjny jest w dużej mierze skoncentrowany na komunikacji internetowej, dlatego Trójmiejskie Targi Pracy cieszą się dużą popularnością wśród odwiedzających. W tym roku organizatorzy spodziewają się  8 tysięcy odwiedzających. Jest to wyjątkowa okazja dla studentów; absolwentów szkół średnich i wyższych; bezrobotnych i zatrudnionych; by w jednym miejscu porozmawiać z wieloma pracodawcami. Finalnie obie strony wydarzenia oszczędzają czas i środki związane z wymianą maili oraz podróżami.

Poza wcześniej wymienionymi koszyściami, uczestniczący wydarzenia zyskują też:

  • Możliwość spotkania praktyków z różnych branży;
  • Czas na zapoznanie się z nowymi firmami, które oferują konkurencyjne warunki zatrudnienia w Polsce i za granicą;
  • Okazję do uczestniczenia w licznych prelekcjach, jak i warsztatach prowadzonych przez osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym;
  • Opcję przygotowania swojego CV pod okiem specjalistów w dziedzinie rekrutacji.

Wyjątkowe atrakcje i cenna nauka

Targi to nie tylko spotkania rekrutacyjne, ale również miejsce do zaprezentowania produktów każdej z firm. Możemy zobaczyć i spróbować swoich sił w symulatorze samolotu, rzeczywistości wirtualnej lub zagrać w setki przemyślanych gier. Chwilą wytchnienia jest możliwość wypicia darmowej kawy zrobionej przez baristę lub wziąć udział w pokazie przygotowania sushi. Pracodawcy biorący udział w targach działają w branży IT, automatyce, energetyce, finansach, mediach, przemyśle drzewnym i handlu. W związku z tym możemy się spodziewać w tym roku zupełnie nowych i zaskakujących atrakcji. 

Trójmiejskie Targi Pracy są wielkim spotkaniem osób planujących swoją karierę zawodową oraz firm i instytucji, które poszukują pracowników, stażystów i praktykantów. Oferty pracy na Targach dotyczą przede wszystkim stanowisk specjalistycznych i inżynierskich. Pracodawcy poszukują też sprzedawców, handlowców, tłumaczów, księgowych, testerów oprogramowania i gier komputerowych.  Dla osób rozpoczynających karierę przygotowano liczne propozycje praktyk i stażów. Plany rekrutacyjne w przypadku większości pracodawców to znalezienie 20-30 nowych pracowników w najbliższym czasie. Jednak niektóre firmy przewidują zatrudnienie ponad 100 osób w okresie kilkunastu miesięcy po zakończeniu Targów.

Patronem Strategicznym wydarzenia jest Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Szczegóły wydarzenia

  • Aktualna lista dotychczas zarejestrowanych firm jest dostępna pod adresem: https://www.targipracy.gdansk.pl/site/exhibitor-list
  • Newsy dotyczące wydarzenia publikowane są na profilu społecznościowym: http://fb.com/TrojmiejskieTargiPracy  
  • Firmy i instytucje zainteresowane rezerwacją stoiska lub promocją na Trójmiejskich Targach Pracy 2018 zapraszamy do rejestracji na stronie: https://www.targipracy.gdansk.pl/user/sign-in/signup lub do kontaktu telefonicznego.

Kontakt

Trójmiejskie Targi Pracy

  • Telefon: +48 694 755 369 , +48 531 793 900
  • e-mail: biuro@targipracy.gdansk.pl
  • Strona wydarzenia: www.targipracy.gdansk.pl 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Certyfikaty w branży IT to klucz do sukcesu pracowników i pracodawców [fot. Pixabay]

Certyfikaty w branży IT to klucz do sukcesu pracowników i pracodawców

Praca
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 12:29
Liczba specjalistów na rynku maleje, co stanowi niemały problem dla firm, które ich zatrudniają. W dzisiejszych czasach pracownicy oprócz stabilnej posady poszukują też możliwości rozwoju. Sprawdźmy, jaka w tym wszystkim jest rola certyfikatów!
Czy praca opiekunki osób starszych w Niemczech jest bardzo męcząca? [fot. Pixabay]

Czy praca opiekunki osób starszych w Niemczech jest bardzo męcząca?

Praca
wtorek, 21 sierpnia 2018, 11:03
Praca w charakterze opiekunki osób starszych niesie ze sobą wiele korzyści, które dostarczają pozytywnych uczuć satysfakcji, jednak pojawiają się sytuacje, w których należy wykazać się siłą charakteru i odpornością na stres.

Zobacz również