Newsello.pl

Kariera

Strefa Aktywnej Mamy z DoubleTree by Hilton Wroclaw

Pomoc dla mam chcących wrócić na rynek pracy we Wrocławiu

Praca
poniedziałek, 18 lipca 2016, 15:55
Pisanie CV, profesjonalny wizaż i sesja fotograficzna, porady dotyczące dress code oraz wykład motywacyjny. Specjalny dzień warsztatów Strefy Aktywnej Mamy z DoubleTree by Hilton Wroclaw zapewni kompletne przygotowanie mamom, które chcą wrócić do pracy.
Projektowanie biura – wartość aranżacji przestrzeni w firmach

Projektowanie biura – wartość aranżacji przestrzeni w firmach

Inne
poniedziałek, 18 lipca 2016, 13:35
Znaczna większość pracowników centrów usług biznesowych deklaruje, że chciałoby przed podpisaniem umowy zobaczyć swoje przyszłe miejsce pracy. Nic w tym dziwnego. Wygląd miejsca pracy od dawna nie służy jedynie celom estetycznym.
Przyszłość studiów MBA

Przyszłość studiów MBA

Nauka
poniedziałek, 11 lipca 2016, 12:37
Coraz częściej MBA zostaje negatywnie oceniane, głównie ze względu na niedostateczne przygotowanie pracowników do wejścia na rynek. Niektórzy uważają, że program nauczania MBA powinien się zmienić, aby sprostać dynamicznemu środowisku biznesowemu.
Sezonowa praca dla uczniów

Praca dla uczniów - gdzie młodzież znajdzie zatrudnienie w wakacje?

Praca
piątek, 08 lipca 2016, 14:28
Z danych CBOS wynika, że wakacyjne dorabianie jest wśród młodzieży bardzo popularne. Centrum podaje, że w czasie poprzednich wakacji w co czwartym gospodarstwie domowym, w którym były dzieci w wieku szkolnym, przynajmniej jedno pracowało zarobkowo.
TOP 100 Pracodawców

Ranking TOP 100 pracodawców – Lidl Polska w czołówce

Praca
środa, 06 lipca 2016, 13:13
Przed podjęciem pierwszej pracy każdy marzy o zatrudnieniu w firmie, która będzie spełniała wszystkie oczekiwania. Jak jednak odnaleźć tę najlepszą? Warto skorzystać z rankingów, certyfikatów i badań.
Warsaw Spire

Konkurs dla architektów - zaprojektuj przestrzeń w Warsaw Spire

Konkursy
piątek, 01 lipca 2016, 12:12
25. piętro biurowca Warsaw Spire czeka na projekty młodych architektów. Tétris, jedna z pięciu największych firm w Europie, zajmujących się aranżacją wnętrz, pracami budowlanymi i wykończeniowymi, zaprasza do współtworzenia swojej nowej siedziby.
Wybór Coacha - czym się kierować przy podjęciu decyzji?

Wybór Coacha - czym się kierować przy podjęciu decyzji?

Inne
czwartek, 23 czerwca 2016, 14:44
Znalezienie odpowiedniej osoby do współpracy jest niezwykle trudne i czasochłonne. Przede wszystkim należy zwracać uwagę na umiejętności i kompetencje Coacha, w drugiej kolejności na jego prestiż.
Studia MBA

Studia MBA - krok milowy na ścieżce zawodowej

Nauka
wtorek, 21 czerwca 2016, 11:59
Studia MBA stanowią swego rodzaju ukoronowanie dotychczasowych osiągnięć i zdobytej wiedzy biznesowej. Ich ukończenie to prosta droga do awansu zawodowego i związanego z nim sukcesu ekonomicznego.