Newsello.pl

Kariera

Life Science StartUp Scena

Zapowiedź wydarzenia: Life Science StartUp Scena

Praca
czwartek, 12 maja 2016, 11:55
Life Science StartUp Scena – to spotkania o charakterze brokerskim, których celem jest umożliwianie i ułatwianie nowym projektom – przedsięwzięciom biznesowym budowania kontaktów niezbędnych dla ich rozwoju.
Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

Weź udział w konkursie NZB - „ZALICZ E-LEARNING, ZGARNIJ NAGRODĘ!”

Konkursy
środa, 11 maja 2016, 13:32
Ambitnie poszukujesz dodatkowych źródeł wiedzy? Nie masz zbyt dużo czasu, aby chłonąć informacje z książek? Sprawdź szkolenia e-learningowe przygotowane przez Partnerów Nowoczesnego Zarządzania Biznesem - jednego z największych programów edukacyjnych.
ABB Mecenasem Polskiej Architektury

ABB Mecenasem Polskiej Architektury

Konkursy
wtorek, 10 maja 2016, 12:18
ABB zwiększa bezpośrednią współpracę z architektami. To odpowiedź na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku budownictwa mieszkaniowego oraz inwestycji w budynki użyteczności publicznej.
Nauka języka obcego

Kto najchętniej zdobywa certyfikaty językowe?

Nauka
piątek, 06 maja 2016, 12:44
W Polsce obniża się wiek posiadaczy certyfikatów językowych. Grupą, która najchętniej zdobywa certyfikaty z angielskiego dla dorosłych, są uczniowie szkół średnich. Tak wynika z analiz Cambridge English.
Biblioteka Raczyńskich

Strefy relaksu nie tylko w biurach

Inne
środa, 04 maja 2016, 14:22
Firmy komercyjne od lat dbają o to, aby ich siedziby były ergonomicznymi, atrakcyjnymi przestrzeniami. Wiedzą, że taka inwestycja się zwróci, np. w formie lepszej produktywności zespołu. Co jednak z przestrzeniami publicznymi?
Uniwersytet Zielonogórski

Uniwersytet Zielonogórski przygotowany na atak zombie

Nauka
czwartek, 28 kwietnia 2016, 14:24
Atak zombie sprawia, że grupa młodych ludzi musi poprowadzić ewakuację, zbudować barykady, zorganizować magazyn zasobów i szpital polowy. Starają się przywrócić łączność, opanować chaos, a przy tym wszystkim: zachować człowieczeństwo...
Nauka języka przez telefon

Sześć aplikacji mobilnych do nauki języków obcych

Nauka
czwartek, 28 kwietnia 2016, 13:28
Wraz z rozwojem nowych technologii powstają nowe sposoby związane z nauką języków obcych. W ostatnich latach pojawiło się wiele aplikacji mobilnych na smartfony, które pomagają nauczyć się lub przynajmniej podszkolić ich znajomość.
ABB IT

Ruszył II etap konkursu ABB IT Challenge

Konkursy
czwartek, 28 kwietnia 2016, 12:46
12 drużyn studenckich z całej Polski, które awansowały po I etapie, przygotowuje autorskie projekty informatyczne wspierające procesy uczenia się. To zadanie jest odpowiedzią na hasło tegorocznej edycji konkursu – „Learning – LevelUP”.