Newsello.pl

Kariera

Prowadzenie firmy.

Prowadzenie firmy. Jakie cechy powinien mieć przedsiębiorca?

Praca
poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 09:33
Co sprawia, że nie każdy przedsiębiorca odnosi sukces? Z pewnością na decyzję o zakończeniu działalności gospodarczej wpływ może mieć mnóstwo czynników. Oto kilka porad na to, Jak prowadzić i rozwijać swój biznes.
Jak rozpocząć karierę zawodową programisty?

Jak rozpocząć karierę zawodową programisty?

Praca
poniedziałek, 24 lipca 2017, 15:57
74% studentów uważa, że największą barierą wejścia na rynek pracy jest brak doświadczenia zawodowego i niewystarczające umiejętności praktyczne . Odpowiedzią na te wyzwania jest program "Junior KMD Academy"
Czy dziennikarstwa można się nauczyć?

Czy dziennikarstwa można się nauczyć?

Nauka
poniedziałek, 24 lipca 2017, 13:52
Wielu młodych ludzi jest zafascynowanych pracą w mediach, marząc o pracy dziennikarskiej w radiu, telewizji lub prasie. Wydaje się, że miejsc pracy nie brakuje, lecz nie każdemu udaje się osiągnąć cel.
Jaki zawód wybrać na progu dorosłości?

Jaki zawód wybrać na progu dorosłości?

Praca
środa, 28 czerwca 2017, 10:16
Od tej jednej decyzji może zależeć niemal całe dorosłe życie. To nie żart! Wybrany zawód można oczywiście zmienić, ale praktyka pokazuje, że na radykalne zmiany decyduje się niewiele osób.
Praca w Twoim telefonie

Praca w Twoim telefonie

Praca
piątek, 23 czerwca 2017, 12:09
Znalezienie dobrej pracy to nie lada wysiłek – trzeba np. pójść do urzędu albo na targi pracy i poświęcić dużo czasu oraz energii przeglądając oferty i zasięgając informacji o pracodawcy. Ale jest łatwiejszy i dużo bardziej skuteczny sposób.
Trzecia edycja Forum Dyrektorów PR i Komunkacji

III edycja Forum Dyrektorów PR i Komunkacji

Praca
piątek, 23 czerwca 2017, 11:38
Na co warto zwrócić uwagę budując strategię dialogu z odbiorcami? Na to i inne pytania odpowiadali specjaliści podczas spotkania.